Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Puzzle - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16122) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
140 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16122

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 2,3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Panele gipsowe 3D to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne pasujące do każdego rodzaju wnętrz. Możliwości wykończenia oraz szeroka gama dostępnych wzorów w najrozmaitszych formach oraz kształtach gwarantują dopasowanie panelu do każdego wnęrza, w każdym stylu. Polska marka Dunes oferuje gipsowe dekoracje ścienne najwyższej jakości.

Dunes Puzzle

Gipsowa dekoracja ścienna 3D pozwoli odmienić każde mieszkanie czy też lokal użytkowy. Taka forma dekoracji ściennej nada charakteru przestrzeni. Dzięki szerokiej gamie wzorów oraz form możemu dopasować odpowiedni model odpowiadający danej aranżacji.

Model Puzzle to bardzo charakterystyczny wzór paneli 3D. Wdzięczny motyw sprawdzi się w wielu rodzajach wnętrz oraz aranżacji. Struktura puzzli pozwala na stworzenie nietypowej, fascynującej przestrzeni. Struktura paneli zapewnia trójwymiarowość wzoru, którą poprzez odpowiednie oświetlenie można jeszcze bardziej uwydatnić.

 

Dekoracje ścienne Dunes wykonane są z najwyższej jakości surowców, które są w 100% naturalne. Panele nie są szkodliwe dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Dekoracja przeznaczona jest do montażu tylko we wnętrzach. Panele nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą, jednak wykorzystywane mogą być w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Puzzle

Dekoracyjne panele 3D sprzedawane są w stanie surowym - jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Po zamontowaniu paneli na ścianie można pomalować je farbami ściennymi na dowolny kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Puzzle Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 80 cm
  • Grubość: 1,5 - 2,3 cm
  • Waga: ok. 9 kg
  • Pole powierzchni: 0,64 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,52 szt
  • Cena za 1 m2: 212,80 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 2,3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×