Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele 3D na ścianę Dunes Rectangles

(kod: 16111) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
22 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16111

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 30
Szerokość [cm] 30
Grubość [cm] 5,3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Opis produktu

Gipsowe panele ścienne 3D sprawdzą się w każdym wnętrzu jako element dekoracyjny. Marka Dunes oferuje szeroką gamę dostępnych wzorów, co daje niezliczone możliwości aranżacji, zarówno tych wyjątkowych i niebanalnych. Dunes to polski producent, znany zarówno na krajowym jak i europejskim rynku. Panele dekoracyjne 3D to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy odmienić nasze mieszkanie bądź dom. Stosować można je także w przestrzeniach publicznych takich jak restauracje bądź biura. Produkty wykonywane są z wielką precyzją i pieczołowitością. Najwyższej jakości surowce gwarantują wytrzymałość oraz możliwość długoletniego użytkowania.

Model Rectangles to nowoczesna forma paneli 3D. Geomwtryczna forma zapewnia nowoczesny wygląd paneli. Motyw prostokąta i kwadratu doskonale sprawdzi się przy aranżacji wnętrz. Panele po montażu można dowolnie malować, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowane zostana do przestrzeni i nadadzą jej odpowiedni charakter.

 

 

Naturalne surowce zastosowane do stworzenia gipsowych paneli 3D na ścianę są bezpieczne dla człowieka jak i środowiska. Panele przeznaczone są do montażu we wnętrzach. Dodatkowo, stosować można je w pomieszczeniach o podwyższonej woilgotności, jednak panele nalezy chronić przed bezpośrednim kontaktem z wodą. Panele dekoracyjne 3D zamontować można w sypialni, salonie, korzytarzu a także w innych pomieszczeniach. Doskonały efekt otrzymamy również przy zastosowaniu ich przy aranżacji przestrzeni publicznej.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Rectangles

Panele sprzedawane są w stanie surowym – odlew gipsowy w odcieniach bieli. Panele można malować na preferowany kolor po montażu na ścianie. Zastosować nalezy do tego farby ścienne -  farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Rectangles Dunes

  • Szerokość: 30 cm
  • Wysokość: 30cm
  • Grubość: 2,2-5,3 cm
  • Waga: ok. 1,2 kg
  • Pole powierzchni: 0,09 m2
  • Użycie na 1 m2: 11,11 szt
  • Cena za 1 m2: 244,42 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 30
Szerokość [cm] 30
Grubość [cm] 5,3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×