Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele 3D na ścianę Dunes Rolling

(kod: 16099) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
150 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16099

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Ścienne panele gipsowe 3D wykorzystywać można w każdym wnętrzu bez względu na jego przeznaczenie - zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowych takich jak biura, salony piękności czy też lokale użytkowe - hotele czy restauracje. Rozbudowana gama wzorów oraz form daje możliwość dobrania dekoracji do każdego wnętrza bez względu na styl w jakim jest urządzone. Marka Dunes to jeden z większych producentów paneli dekoracyjnych 3D w Polsce.

 

Dunes logo firmy

Dekoracja ścienna taka jak panele 3D pozwoli w szybki sposób ozdobić mieszkanie. Dbałość oraz prezycja wykonania dekoracji gwarantuje wysoką jakość oraz doskonałą prezencje paneli na ścianach. Dekoracja znakomicie się sprawdzi w aranżacji nowoczesnej, klasycznej, jak i we wnętrzach o subtelniejszym charakterze.

Model Rolling to delikatny wzóz z podwójnymi, falistymi subtelnymi liniami. Wzór jest lekki dla oka, uspokaja. Doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni nie przytłaczając wnętrza. Model ten doskonale prezentuje się zarówno na całej ścianie jak i tylko na jej fragmencie.

 

Surowce wykorzystane do stworzenia paneli 3D są w pełni naturalne - gwarantuje to bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska naturalnego. Panele dekoracyjne 3D przeznaczone są do wykorzystywania we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Należy mieć na uwadze, aby dekoracja nie miała bezpośredniego kontaktu z wodą.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Rolling

Dekoracyjne panele 3D oferowane są w stanie surowym - jest to surowy odlew gipsowy zachowany w odcieniach bieli. Po zamontowaniu dekoracji na ścianie można pomalować ją farbami ściennymi na dowolny kolor. Po zagruntowaniu paneli do malowania wykorzystać można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe. Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Rolling Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 187,5 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×