Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Sinus - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16121) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
140 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16121

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 4
Wykończenie surowe
Materiał gips

Opis produktu

Dekoracyjne panele ścienne 3D to wygodne i efektowne rozwiązanie aranżacyjne do wnętrz. Panele ścienne wykorzystać można w każdym pomieszczeniu - zarówno w zaciszu domowym jak i w lokalach użytkowych czy też przestrzeni publicznej. Polska marka Dunes oferuje panele dekoracyjne najwyższej jakości. Szeroka gama różnego rodzaju modeli o różnych kształtach oraz formach pozwala dopasować panele do danego wnętrza.

Dunes Sinus

Panele dekoracyjne 3D zamontować można zarówno w salonie, w sypialni, w korytarzu jak i w pokoju dziecięcym. Taka dekoracja doskonale sprawdza się także w przestrzeni publicznej i lokalach użytkowych - w hotelach, restauracjach, kawiarniach, salonach SPA czy też w biurach.

Model Sinus to głęboko falujący wzór, który wydobywa ściatłocienie. Panele posiadają regularnie rozłozone fale, które doskonale komponują się na ścianie. Dość mocna forma paneli pozwala doskonale urozmaicić każde wnętrze. Panele zastosowac można zarówno w salonie, sypialni jak i w korytarzu.

 

Gipsowe panele 3D na ścianę tworzone są przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych surowców najwyższej jakości, Gwarantuje to wytrzymałość, trwałość a także doskonałą prezencje dekoracji. Panele przeznaczone sa do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Paniętać trzeba, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu z wodą.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Sinus

Panele sprzedawane są w stanie surowym – jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po zamontowaniu paneli na ścianie można pomalować je na dowolny kolor arbami ściennymi. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Sinus Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 80 cm
  • Grubość: 1,5 - 4 cm
  • Waga: ok. 13 kg
  • Pole powierzchni: 0,64 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,56 szt
  • Cena za 1 m2: 218,40 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 4
Wykończenie surowe
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×