Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Tablet - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16106) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
36 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16106

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 37
Szerokość [cm] 37
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Opis produktu

Dekoracje 3D wykonane z gipsu to rozwiązanie padujące praktycznie do każdego wnętrza. Dzięki możliwości wyboru wzoru spośród szerogiej gamy form oraz kształtów taka dekoracja pozwoli nam zaaranżować wnętrze w ciekawy i niekonwencjonalny sposób. Marka Dunes to polski producent paneli gipsowych 3D. Szeroka oferta produktów najwyższej jakości pozwoli nam wybrać odpowiednią dekoracje.

Dunes logo firmy model Tablet

Dekoracja ścianna 3D zastosowana może być w każdyn wnętrzu. Panele 3D doskonale prezentować będą się w zaciszu domowym - w sypialni, salonie, korytarzu czy też pokoju dziennym. Panele tego typu stosować można także w przestrzeni publicznej jak i lokalach użytkowych - restauracjach, biurach, siłowniach, sklepach, restauracjach czy też butkikach. Takie rozwiązanie pomoże nadać unikatowy charakter każdemu wnętrzu.

Model Dunes Tablet to nowoczesna forma w doskonałym wydaniu. Kwadratowe panele o mneijszym formacie idealnie komponują się na ścianie. Pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i do spokojniejszego wystroju. Model tablet stosować można zarówno na całej ścianie jak i na jej freagmencie.

Trójwymiarowe panele gipsowe 3D wykonane są z surowców, które są w 100% naturalne. Panele przeznaczone są do montażu we wnętrzach. Wykorzystać można je także we wnęrtzach o podwyższonej wilgotności - jednak panele nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z wodą. Panele montować można zarówno na całej ścianie ale także na jej fragmencie w dowolych kompozycjach.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Tablet

Dekoracja ścienna oferowana jest w stanie surowym - czyli jako surowy odlew gipsowy o białej barwie. Po zamontowaniu paneli na ścianie pomalować można je na dowolny, preferowany kolor. Do takiego zabiegu wykorzystać należy farby akrylowe, lateksowe bądź winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Dunes Tablet malowane

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Tablet Dunes

  • Szerokość: 37 cm
  • Wysokość: 37 cm
  • Grubość: 3 - 5 cm
  • Waga: ok. 1,3 kg
  • Pole powierzchni: 0,14m2
  • Użycie na 1 m2: 7,14 szt
  • Cena za 1 m2: 251,33 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 37
Szerokość [cm] 37
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x