Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Tears - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16103) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
150 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16103

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Dekoracje ścienne 3D wykonane z gipsu to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Mozliwość malowania paneli a także szeroka gama wzorów oraz form w jakich są dostępne pozwalają stworzyć wyjątkowe i niebanalne wnętrze. Polska Marka Dunes oferuje panele gipsowe najwyższej jakości od klasycznych fal aż po nowoczesne, geometryczne kształty.

 

Dunes model Ters

Gipsowe panele przestrzenne pozwolą nam w nietypowy sposób odmienić mieszkanie, czy też lokal użytkowy. Marka Dunes przy tworzeniu dekoracji korzysta z najwyższej jakości materiałów, jakie dostępne są na rynku - daje to gwarancje doskonałej prezencji a także zapewnia wytrzymałość, trwałość paneli 3D.

Model Tears to klasyczna miękka fala urozmaicona o wypukłości przypominające elipse. Subtelny wzór sprawdzi się w każdym wnętrzu. Nie przytłacza lecz dodaje charakteru, stylu oraz elegancji. Po zastosowaniu dodatkowego oświetlenia  wydobić można jeszcze więcej uroku z paneli. Załamania oraz krzywizny są pięknie prezentowane.

 

Gipsowe panele 3D na ścianę stworzone zostały przy zastosowaniu w pełni naturalnych surowców. Dekoracja przeznaczona jest do montażu tylko we wnętrzach. Stosować można ją również we wnętrzach o podwyższonej wilgotności, jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą. Szeroka gama wzorów oraz form pozwoli odnaleźć model, który sprawdzi się w sypialni, salonie, jadalni czy też w pokoju dziennym.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Tears

Dekoracja oferowana jest w stanie surowym - czyli jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Panele 3D po montażu na ścianie malować farbami ściennymi na preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Tears Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 187,5 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×