Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Tubes - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16118) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
145 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16118

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Panele 3D wykonane z gipsu zastosować można jako dekoracje ścienną w każdym pomieszczeniu. Polski producent, marka Dunes oferuje szeroki wybór różnego rodzaju paneli 3D w najrozmaitszych formach oraz kształtach. Taki wybór umożliwia stosowanie paneli zarówno we wnętrzach mieszkalnych ale także w przestrzeni publicznej czy też lokalach użytkowych.

Dunes Tubes

Panele dekoracyjne 3D stosowane mogą być w każdym wnętrzu. Prezycja oraz dbałość wykonania gwarantuje produkt najwyższej jakości. Niebanalne wzory dostępne w wielu wariantach pozwolą dopasować panele zarówno do nowoczesnych jak i bardziej klasycznych wnętrz.

Model Tubes to jeden z klasycznych wzorów dekoracji ściennych. Panel posiada pionowe pasy oparte o kształt walca. Ich układ przypomina nieco falujący materiał, draperie zasłon bądż kurtyny. Klasyczne wzornictwo zapewnia uniwersalność modelu Tubes. Panel jest prosty lecz za razem bardzo elegancki. Sprawdzi się w każdego rodzaju aranżacji.

 

Gipsowe panele 3D na ścianę tworzone są przy zastosowaniu surowców, które są w pełni naturalne. Najwyższa jakość produkcji gwarantuje wytrzymałość, trwałość a także doskonałą prezencje paneli na ścianie. Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Panele gipsowe nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z wodą.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Tubes

Panele sprzedawane są w stanie surowym – czyli jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po montażu panele można malować farbami ściennymi na preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Tubes Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 187,5 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×