Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele 3D na ścianę Dunes Wave

(kod: 16107) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
150 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16107

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Gipsowe panele 3D na ścianę to oryginalne rozwiązanie, które zastosować można w każdym wnętrzu.Polski producent, marka Dunes, oferuje wiele wzorów paneli dekoracyjnych ściennych - zarówno o wzorach graficznych jak i miękkich, falujących. Panele dekoracyjne gipsowe 3D to doskonały sposób na szybką odmianę meiszkania, domu czy też lokalu użytkowego. Panele wykonane są z dużą precyzją i pieczołowitością, dzięki czemu służyć będą przez lata. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów zapewnia nienaganny wygląd oraz formę dekoracji.

Model Wave to charakterystyczny na paneli gipsowych 3D motyw fali. Nieregularne linie płynnie przebiegają między panelami, zaś efekt światłocienia wzmacnia efekt trójwymiarowości. Model ten sprawdzi się zarówno we wnętrzach tradysyjnych jak i nowoczesnych. Panele montować można w salonie, sypialni oraz w przestrzeniach publicznych.

Do wykonania gipsowych paneli 3d wykorzystywane są w pełni naturalne surowce - zdrowe dla człowieka jak i środowiska. Panele przeznaczone są do stosowania we wnętrzach, można także wykorzystywać w pomieszczeniach o wyższej wilgotności, ale panele nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z wodą. Paele tego typu montować można na ścianach w sypialni, salonie jak i korytarzach. Doskonały efekt otrzymamy również przy zastosowaniu ich przy aranżacji przestrzeni publicznej.

 

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Wave

Panele sprzedawane są w stanie surowym – surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po wykonaniu montażu na ścianie panele można malować farbami na preferowany kolor. Wykorzystać do tego można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Wave Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 220,00 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×