Zestaw z technorattanu Duo

(kod: 15033) Bello Giardino
820 zł

Produkt niedostępny

kod: 15033

Opis produktu

Elegancki zestaw mebli stołowych Duo to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które dysponują niewielką przestrzenią lub po prostu poszukują niewielkiego zestawu do ogrodu. Meble z zestawu Duo to również dobra oferta na wyposażenie kawiarni czy lokalu bistro. Stolik wraz z dwoma krzesłami świetnie sprawdzą się służąc swoim użytkownikom podczas porannej kawy czy popołudniowej herbaty na świeżym powietrzu. Zestaw z technorattanu Duo charakteryzuje się badzo wysoką jakością wykonania i precyzyjnymi wykończeniami.

Meble technorattan Duo czarne

Zestaw mebli z technorattanu Duo to wytrzymały komplet, na który składają się dwa krzesła z podłokietnikami oraz stolik kawowy

Krzesła wykonano z wytrzymałego i trwałego rattanu syntetycznego, czyli technorattanu. Technorattan to materiał sztuczny, którego właściwości sprawiają, że meble świetnie dają sobie radę w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Tworzywo to jest wodoodporne, nie odkształca się, nie szkodzi mu działanie warunków atmosferycznych, ani działanie szkodliwych promieni UV. Dzięki temu meble nie tracą koloru i nie odbarwiają się, dłużej wyglądając jak nowe. Krzesła są sztaplowane, co oznacza, że można włożyć jedno na drugie oszczędzając tym samym sporo miejsca.

Czarny stolik z zestawu mebli Duo

Kwadratowy stół posiada blat wykonany również z materiału sztucznego - Pollywood, które jest mieszanką drewna i tworzywa sztucznego. Materiał ten wygląda jak drewno, ale ma wszystkie cechy charakterystyczne technorattanu.

Zestaw z technorattanu Duo jest niemal bezobsługowy. Meble nie wymagają konserwacji, a do ich czyszczenia wystarczy woda i ewentualnie użycie łagodnych środków czyszczących.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw z technorattanu Duo otrzymują Państwo:

 • dwa krzesła z podłokietnikami
 • kwadratowy stolik kawowy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

 • szerokość: 55 cm
 • głębokość: 55 cm
 • wysokośc: 95 cm

Wymiary stolika:

 • długość: 70 cm
 • szerokość: 70 cm
 • wysokość: 70 cm

Wymiary pierwszego kartonu:

 • długość: 72 cm
 • szerokość: 72 cm
 • wysokość: 10 cm

Wymiary drugiego kartonu:

 • długość: 57 cm
 • szerokość: 57 cm
 • wysokość: 97 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez zewnętrzną firmę kurierską na palecie o wymiarach 80x80x145 cm. Stół znajdujący się w zestawie przeznaczony jest do samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x