Duże biurko z szafkami i szufladami Filip 2

(kod: 15475)
689 zł

Produkt niedostępny

kod: 15475

Opis produktu

Klasyczny design połączony z praktycznymi rozwiązaniami. Duże biurko z szafkami i szufladami Filip II to duży mebel z przeznaczeniem do gabinetu lub biura. Funkcjonalne szafki i szuflady oraz duży blat sprawiają, że jest ono zarówno wygodne do pracy, jak i funkcjonalne.

Zalety biurka Filip 2

Mebel wykonano z bardzo solidnych materiałów. Dzięki zastosowaniu 18 milimetrowych płyt to duże biurko jest bardzo stabilne. Płyty oklejono wysokiej jakości laminatem w kolorze wenge, który jest odporny na zarysowania.

Funkcje biurka Filip 2

Duży blat o powierzchni 140 x 68 cm pozwala idealnie rozplanować przestrzeń pracy. Pomieszczą się na nim komputer, drukarka czy organizer na dokumenty. Mnóstwo schowków daje możliwość przechowywania niezbędnych do pracy akcesoriów biurowych oraz akt i dokumentów. Pod blatem znajdują się trzy szuflady na prowadnicach kulkowych. Po obu bokach dużego biurka w kolorze zamontowano dwie szafki, każda z dwiema półkami. W szafkach i szufladach zastosowane satynowane uchwyty.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary biurka Filip 2

  • Szerokość: 140 cm
  • Głębokość: 68 cm
  • Wysokość: 76 cm
  • Wymiar półki na drukarkę: 61x20 cm
  • Wysokość od ziemi do półki na drukarkę: 20 cm
  • Waga: 63 kg

Dostawa i montaż mebli:

Biurko dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przygotowane jest do samodzielnego montażu, spakowane w dwie paczki każda o wadze ok. 31 kg. W zestawie znajdują się wszelkie niezbędne elementy montażowe, instrukcja i gwarancja.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Maria

    Biurko - ekstra, solidne i bardzo ładne. Polecam wszystkim

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×