Ekskluzywne krzesło KR010 transparentne czerwone

(kod: 17961) Świat-Krzeseł
359 zł

Produkt niedostępny

kod: 17961

Opis produktu

Ekskluzywne krzesło KR010 transparentne w kolorze czerwonym to uniwersalna propozycja dla domu, biura, restauracji lub kawiarni. Jakość i typ użytych materiałów sprawiają, że doskonale sprawdzi się w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz.

Ekskluzywne krzesło KR010 transparentne czerwone wykonano z półprzezroczystego tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym - poliwęglanu. Poliwęglan jest materiałem bardzo wytrzymałym, odpornym na zadrapania oraz doskonale radzącym sobie z upływem czasu. Można śmiało powiedzieć, że jest to inwestycja na długi czas. Poliwęglan jest także łatwy w czyszczeniu. Do tego celu wystarczy wilgotna ściereczka i dostępne na rynku detergenty.

Podstawą krzesła są cztery nogi z metalu wykończone chromowaniem. Całość waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Wymiary elementów zestawu:

wysokość: 82 cm
szerokość: 42 cm
głębokość: 43 cm
wysokość siedziska: 48 cm
maksymalne obciążenie: 130 kg
waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Prosimy o sprawdzenie stanu paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisac protokół szkody i powiadomić biuro obsługi sklepu internetowego.

Krzesło dostarczane jest w całości - do natychmiastowego użycia.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x