FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga

(kod: 20207) Baldu Visata Polska
2 477 zł

Produkt niedostępny

kod: 20207
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Futurystyczny kształt, przypominający nieco fotele kinowe lub samolotowe to jest cecha wyróżniająca ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga. Jakość jego wykonania jest bardzo wysoka. Poza tym, że siedzisko i oparcie są obite wysoko gatunkową, prawdziwą skórą są one doskonale wyprofilowane tak, by było nam jak najwygodniej, pracując nawet przez wiele godzin.

Chairman Fuga

Ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga to świetny projekt, który wpasuje się w nowocześnie zaaranżowane wnętrza biur czy gabinetów. Skórzane obicie podkreślone zostało eleganckimi przeszyciami, które jednocześnie je wzmacniają. Pod skórą znajduje się miękki materiał, dzięki któremu użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Ważne jest także to, że siedzisko specjalnie wyprofilowano tak, by nie obciążało ono specjalnie naszych nóg. Jeszcze większy komfort udało się uzyskać, dzięki zastosowaniu podkreślających estetykę fotela podłokietników.

Fuga Black

Istnieje także możliwość regulowania wysokości siedziska. Ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga ma zainstalowany pod siedziskiem specjalny mechanizm, który umożliwia ustawienie wysokości krzesła w przedziale 125 cm – 133,5 cm.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman Fuga - wymiary

  • Wysokość: 125-133,5 cm
  • Głębokość fotela: 72 cm
  • Głębokość siedziska: 50 cm
  • Szerokość fotela: 65 cm
  • Szerokość siedziska: 49 cm
  • Waga: ok. 20 kg
  • Makcymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x