Ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga

(kod: 20207) Baldu Visata Polska
Futurystyczny kształt, przypominający nieco fotele kinowe lub samolotowe to jest cecha wyróżniająca ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga . Jakość jego wykonania jest bardzo wysoka. Poza tym, że siedzisko i oparcie są obite ... pełny opis
2 477 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 123,85zł
Wysyłka w 5 do 8 dni
kod: 20207

Opis produktu

Futurystyczny kształt, przypominający nieco fotele kinowe lub samolotowe to jest cecha wyróżniająca ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga. Jakość jego wykonania jest bardzo wysoka. Poza tym, że siedzisko i oparcie są obite wysoko gatunkową, prawdziwą skórą są one doskonale wyprofilowane tak, by było nam jak najwygodniej, pracując nawet przez wiele godzin.

Chairman Fuga

Ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga to świetny projekt, który wpasuje się w nowocześnie zaaranżowane wnętrza biur czy gabinetów. Skórzane obicie podkreślone zostało eleganckimi przeszyciami, które jednocześnie je wzmacniają. Pod skórą znajduje się miękki materiał, dzięki któremu użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Ważne jest także to, że siedzisko specjalnie wyprofilowano tak, by nie obciążało ono specjalnie naszych nóg. Jeszcze większy komfort udało się uzyskać, dzięki zastosowaniu podkreślających estetykę fotela podłokietników.

Fuga Black

Istnieje także możliwość regulowania wysokości siedziska. Ekskluzywny fotel biurowy ze skóry Chairman Fuga ma zainstalowany pod siedziskiem specjalny mechanizm, który umożliwia ustawienie wysokości krzesła w przedziale 125 cm – 133,5 cm.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman Fuga - wymiary

  • Wysokość: 125-133,5 cm
  • Głębokość fotela: 72 cm
  • Głębokość siedziska: 50 cm
  • Szerokość fotela: 65 cm
  • Szerokość siedziska: 49 cm
  • Waga: ok. 20 kg
  • Makcymalne obciążenie: 120 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 72
Szerokość [cm] 65
Wysokość [cm] 125
Wysokość po podniesieniu [cm] 133,5
Materiał obicia Skóra
Kolor czarny
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Kółka Tak
Podstawa fotela na kółkach
Zagłówki Stałe
Wysokość [cm] 125-133,5
Głębokość siedziska [cm] 50
Szerokość siedziska [cm] 49

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.