Elegancki zestaw mebli technorattan Hebe beżowy mix

(kod: 19470) Bel Giardino
5 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 19470

Opis produktu

Meble z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego powinny cechować się wieloma właściwościami, dzięki którym zestaw będzie w pełni użyteczny. Elegancki zestaw mebli technorattan Hebe to nie tylko wyjątkowo wytrzymałe meble, ale również pięknie wykonany i komfortowy komplet.

Zestaw wypoczynkowy technorattan Hebe Beżowy mix w ogrodzie

Technorattan, z którego wykonany jest zestaw ma półokrągły profil, który sprawia, że meble prezentują się wyjątkowo efektownie. Poza tym plecionka technorattanowa jest łudząco podobna do naturalnego rattanu, jednak jest od niego o wiele odporniejsza. Elegancki zestaw mebli technorattan Hebe nie jest podatny na działanie warunków atmosferycznych, które mogłyby mieć negatywny wpływ na wygląd mebli. Wiatr, deszcz czy mróz nie mają wpływu na oryginalny kształt zestawu. Poza tym technorattan odporny jest także na działanie promieni UV, co oznacza że oryginalna barwa mebli nie wypłowieje nawet podczas dużego nasłonecznienia.

Zbliżenie na siedzisko sofy z zestawu Hebe Beżowy mix

Elegancki zestaw mebli technorattan Hebe to zestawienie, w którego skład wchodzi wygodna trzyosobowa sofa, dwa komfortowe fotele oraz praktyczny stolik kawowy z blatem z hartowanego szkła, odpornym na zarysowania. Do zestawu dołączono również bardzo wygodne, grube i elegancko pikowane poduszki. Cechą charakterystyczną dla technorattanu jest to, że łatwo go utrzymać w czystości. Wystarczy mokra szmatka by meble wyczyścić z najbardziej uporczywych plam.

Plecionka Hebe technorattan Beżowy Mix

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa trzyosobowa:

  • szerokość: 192 cm
  • głębokość: 75 cm
  • wysokość: 88 cm

Fotel:

  • szerokość: 85 cm
  • głębokość: 75 cm
  • wysokość: 88 cm

Stolik kawowy:

  • długość: 132 cm
  • szerokość: 72 cm
  • wysokość: 42 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze beżowy mix

Poduszki w kolorze beżowym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×