Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób

3 790 zł

Produkt niedostępny

kod: 15679

Opis produktu

Komplet mebli obiadowo-stołowych NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób to eleganckie przede wszystkim dzięki plecionce półokrągłej szczotkowanej. Wysoka jakość użytych materiałów - tj. stelaże aluminiowe, plecionka z poliuretanu, hartowana szyba na blacie stołu i krzesła z poduszkami to najważniejsze cechy tego zestawu.

Parametry mebli Gardinetta

Wymiary blatu 160x90 cm pozwalają na wygodne korzystanie przez sześć osób, blat stołu jest na wysokości 72 cm. Ustawienie krzeseł może być na dwa sposoby - albo po 3 osoby wzdłuż dłuższych krawędzi, albo po 2 osoby wzdłuż dłuższych krawędzi i po 1 przy krótszych bokach. Nogi stołu posiadają regulacje w małym zakresie, tak aby zniwelować różnice w przypadku nierówności podłoża.

Szklany blat stołu NASSICO 160 Brown Elite to hartowana szyba o grubości 5 mm, jest to najpraktyczniejsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie, łatwo się czyści jest wygodne w użytkowaniu. Krawędzie blatu są zeszlifowane, a rogi zaokrąglone. Hartowanie to zwiększona odporność na naprężenia, stłuczenie szyby spowoduje rozsypanie się szkła w drobne elementy, które są bezpieczniejsze niż większe płaty. Blat zabezpieczony jest przed zsunięciem z technorattanu przez zastosowane przyssawki silkonowe w narożnikowych częściach blatu. Nogi stołu mają 10 cm szerokości wzdłuż krawędzi blatu, wyglądają dzięki temu masywnie i odpowiednio się komponują.

Meble technorattanowe Nassico Elite

Wyplot z technorattanu Brown Elite jest identyczny zarówno na stole jak i na krzesłach. Wykonanie stelaży z aluminium, to wygoda przestawiania oraz pewność, że rdza im nie zagrozi, ponieważ są całkowicie odporne na rdzę. Krzesła można ustawiać w stosy do przechowywania lub transportu. Komfort korzystania zapewniają poduszki o grubości 5 cm w kolorze ecru, które mają zdejmowane poszewki i można je uprać, do siedziska mocuje sie je za pomocą sznureczków do przywiązania. Atutem są wysokie i szerokie oparcia krzeseł oraz półokrągłe podłokietniki, które docenia się po kilku godzinnym korzystaniu. 

Zestaw z technorattanu Nassico 160 zawartość

Stelaż stołu jest także aluminiowy - dzięki czemu cały zestaw jest całkowicie odporny na zmienne warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg, mróz, nasłonecznienie. Jedynie na okres zimowy należy schować poduszki z siedzisk krzeseł w suche miejsce, aby unikać zawilgocenia. Aluminium jest lekkie i wygodne do przenoszenia, zaś hartowana szyba na stole i jej obszerna powierzchnia tworzą jego główną masę ok. 40 kg.

Poliuretanowa plecionka z technorattanu Brown Elite to przeplot ciemniejszych i jaśniejszych włókien technorattanu w różnych odcieniach brązu. Pojedyncze włókno ma strukturę półokrągłą, matową (szczotkowaną) - jest nie połyskliwa i doskonale imituje rattan naturalny, co stanowi o największej wartości i wyróżniku tego zestawu. Plecionka jest również odporna na warunki atmosferyczne tj. stelaż.

Kolorystyka Eleganckich mebli z technorattanu NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób jest spójna z zestawami wypoczynkowymi LIGURITO Brown Elite & Ecru oraz LIGURITO Brown Elite & Grey, dostępnymi w naszej ofercie pozwala na całościowe skomponowanie ogrodu w jednym spójnym kolorystycznie stylu.

Plecionka Ligurito Brown Elite

Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: pkl, meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób otrzymują Państwo:

 • jeden stół z blatem z szyby hartowanej 5 mm,
 • sześć krzeseł z podłokietnikami i poduszką o grubości 5 cm w kolorze ecru.

Wymiary elementów zestawu:

Stół NASSICO 160 Brown ELite

Wymiary krzesła w zestawie

 

Dostawa i montaż mebli:

Meble na taras z technorattanu NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób dostarczane są na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Krzesła są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z przesyłki wystarczy położyć poduszki.

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu nóg stanowiacych podstawę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ligurito

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
3 opinie
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
 • barbara

  meble bardzo ładne,zadowolona jestem z zakupu.Realizacja zamówienia bez zastrzeżeń.

 • Urszula

  Zadziwiająco piękny zestaw. Zdecydowanie polecam sklep Meblobranie i ich zestawy. Obsługa zamówienia bez żadnych zarzutów.

 • Andrzej

  Wszystko jak powinno być. Polecam.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×