Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób

4 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 15692

Opis produktu

Meble obiadowe NASSICO 200 Brown Elite dla ośmiu osób - to największy z dostępnych zestawów z technorattanu wykonanego w brązowej plecionce półokrągłej, bardzo dobrze imitującej naturalny ratan. Wygodne krzesła oraz duży szklany blat z widocznym technorattanem pod jego spodem dają łatwość utrzymania czystości, elegancję i praktyczność.

Parametry mebli Gardinetta

Blat stołu ma wymiary 200x100 cm i w całości pokryty jest szybą, która jest położona na plecionce technorattanowej, zaś sama szyba jest przezroczysta. Domyślne zestawienie jest to stół wraz z ośmioma krzesłami, aby każdy mógł wygodnie korzystać ze stołu. Wysokość blatu to 72 cm, zaś nogi posiadają niewielki zakres regulacji, co pozwala na zniwelowanie różnic, gdy ustawiony byłby na nierównej powierzchni.

Szyba stanowiąca blat stołu jest zabezpieczona przed przesunięciem lub zsunięciem dzięki silikonowym przyssawkom, które są umieszczone w okolicach narożnych blatu z technorattanu, który jest widoczny dzięki zastosowaniu przezroczystej szyby. Szyba jest bezpieczna ponieważ ma zeszlifowane krawędzie, zaokrąglone narożniki i została zahartowana - tj. odporniejsza na naprężenia i w przypadku stłuczenia powstaną drobniutkie elementy. Szkło ma grubość 5 mm, łatwo się czyści i jest wygodne w użyciu. Eleganckim wykończeniem są nogi stołu - ponieważ mają 10 cm szerokości wzdłuż krawędzi blatu, jest to istotne przy tym gabarycie stołu, aby się elegancko prezentowały. 

Meble z technorattanu na taras NASSICO 200 - zawartość zestawu

Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób w całości są wykonane z takiej samej plecionki technorattanowej - zarówno stół, jak i krzesła. Stelaże krzeseł są aluminiowe, dlatego są całkowicie odporne na rdzewienie i inne warunki atmosferyczne. Lekka konstrukcja to wygoda w przestawianiu, jak również możliwość sztaplowania (wstawiania jedno w drugie). Wygodne 5 cm poduszki w kolorze ecru bardzo ładnie kontrastują się z plecionką. Poszewki poduszek można przywiązać do siedziska, aby się nie zsuwały, jak również zdjąć ponieważ mają suwaki i można je zdjąć oraz uprać. Oparcia są szerokie i wysokie, dzięki czemu bardzo wygodne.

Plecionka Brown Elite to kolor jaśniejszych i ciemniejsszych włókien poliuretanowych w kolorze brązowym. Włókna poliuretanowe mają strukturę szczotkowaną o kształcie półokrągłym - plecionka jest matowa i bardzo dobrze oddaje ratan naturalny. To właśnie kształt plecionki wyróżnia ten zestaw jako wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny. Plecionka jest odporna na warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg, mróz.

Kolorystyka Eleganckich mebli z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób jest spójna z zestawami wypoczynkowymi LIGURITO Brown Elite & Ecru oraz LIGURITO Brown Elite & Grey, dostępnymi w naszej ofercie pozwala na całościowe skomponowanie ogrodu w jednym spójnym kolorystycznie stylu.

Plecionka Ligurito Brown Elite

Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób otrzymują Państwo:

  • jeden stół z blatem z szyby hartowanej 5 mm,
  • osiem krzeseł z podłokietnikami i poduszką o grubości 5 cm w kolorze ecru.

Wymiary elementów zestawu:

Stół NASSICO 200 Brown Elite

Wymiary krzesła w zestawie

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli obiadowych z technorattanu dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Krzesła są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z przesyłki wystarczy położyć poduszki.

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu nóg stanowiacych podstawę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

  • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
  • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
  • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
  • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ligurito

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Zbigniew B.

    Drogie meble, ale warte swojej ceny. Plecionka wyglada jak naturalna, elementy dobrze spasowane, poduszka sprawia, że siedzi się wygodniej. Idealny na rodzinne imprezy na świeżym powietrzu. Szybka dostawa na palecie.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe dla 8 osób meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×