Favola zestaw mebli ogrodowych technorattanowych

(kod: 15842) Bello Giardino
5 908 zł

Produkt niedostępny

kod: 15842

Opis produktu

Komplet mebli technorattanowych na taras Favola to zestaw o wyjątkowo oryginalnym designie. Zaokrąglone kształty modułowej sofy i puf, w pełni zabudowana struktura mebli, elegancki stolik z kwadratowym blatem, grube, miękkie poduszki na siedziska i oparcia – wszystko to czyni komplet wyjątkowo ekskluzywną propozycją. Płaska plecionka technorattanowa ma niejednolity kolor określany jako brązowy melanż, kojarzący się z naturalnym rattanem. Modułowy zestaw Favola jest idealnym wyborem dla osób z wyczuciem smaku, które chcą mieć na swoim tarasie luksusowy komplet technorattanowy.

Zestaw ogrodowy Favola zblizenie

Zestaw mebli ogrodowych Favola to komplet modułowy, który pozwala na dowolne aranżowanie przydomowej przestrzeni. W skład zestawu wchodzą trzy moduły narożne, dwa moduły środkowe, dwie pufy i stolik kryty szkłem. Poszczególne elementy można ustawić w formę dużej sofy narożnej, stworzyć z nich większą kanapę z fotelem czy też utworzyć wygodną leżankę – zależnie od potrzeb.

Podłokietniki i oparcia mebla mają szerokość aż 8 cm, co dodatkowo zwiększa komfort korzystania z kompletu Favola. Poduszki wystają o 5 cm ponad oparcia, więc można w pełni swobodnie się na nich oprzeć. Nawet przy długim korzystaniu z mebli nie będziemy odczuwać dyskomfortu – na modułowej sofie można swobodnie spędzić cały dzień czy też przesiedzieć z gośćmi wiele godzin przy przekąskach i drinkach.

Zdjęcie przedstawia wygląd poduszek

Kolor i struktura poduszek zestawu Favola

W skład kompletu wchodzi stolik o wymiarach 83 na 83 cm i wysokości 55 cm. Jego blat przykryty jest hartowanym szkłem o grubości 5 mm. Szklany przezroczysty blat mocuje się na silikonowych przyssawkach, dzięki którym blat nie przesuwa się. Gładka struktura blatu umożliwia stabilne ustawienie na stole nawet kieliszków czy filiżanek.

Stelaż mebli tarasowych Favola wykonany jest z aluminium, dzięki czemu jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne i korozję. Stelaż aluminiowy zapewnia poszczególnym modułom odpowiednią lekkość, która pozwala na swobodne przestawianie elementów kompletu. Konstrukcja pokryta jest gładką technorattanową plecionką o szerokości 7-8 mm i grubości 1,2 mm. Kolorystyka włókien jest niejednolita, określana jako brązowy melanż. Technorattanowe włókna są odporne na wodę, temperatury i promieniowanie UV.

Poduszki wchodzące w skład zestawu mają kolor ciemnoszary, znakomicie komponujący się z brązową plecionką. Wszystkie wykonane są z wodoodpornego poliestru, który dodatkowo pokryty został teflonem. Poszewki poduszek są zapinane na suwaki. Można je swobodnie zdjąć i wyprać w pralce, w niskiej temperaturze. Wypełnienie poduszek to odporna na odkształcenia średnio twarda pianka tapicerska. Poduszki mają grubość aż 10 cm, więc zapewniają wyjątkowy komfort korzystania. W skład kompletu ogrodowego Favola wchodzi w sumie 7 sztuk poduszek na siedziska i 8 na oparcia.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Favola zestaw mebli ogrodowych technorattanowych otrzymują Państwo:

 • dwa moduły środkowe (każdy z poduszką na siedzisko i poduszką na oparcie)
 • trzy moduły narożne (każdy z poduszką na siedzisko i dwoma na oparcie)
 • dwie pufy (z poduszkami siedziskowymi)
 • jeden stolik z blatem z hartowanego szkła
 • za dodatkową opłatą dostępny jest pokrowiec na zestaw

Wymiary elementów zestawu:

Favola meble ogrodowe wymiary

Moduł środkowy:

 • szerokość: 75 cm
 • głębokość: 67 cm
 • wysokość: 64 cm

3 x moduł narożny:

 • szerokość: 75 cm
 • głębokość: 75 cm
 • wysokość: 64 cm

2 x pufa:

 • długość: 80 cm
 • szerokość: 40 cm
 • wysokość: 30 cm

Stolik (ze szklanym, przezroczystym blatem wykonanym z 5mm szkła bezpiecznego):

 • długość: 83 cm
 • szerokość: 83 cm
 • wysokość: 55 cm

Inne wymiary:

 • szerokość podłokietników i oparcia za plecami: 8 cm
 • poduszki pod plecy wystają 5 cm ponad krawędź oparcia

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli na taras Favola dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z mebli można korzystać od razu po rozpakowaniu kartonów – komplet nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych zestaw mebli ogrodwych corfu meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×