Folia dla tunelu ogrodowego Ogórek 11m2

(kod: 21507) PTF Polska
185 zł + dostawa 9 zł
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21507

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia ogrodowa dedykowana jest na Ogórek – tunel foliowy 2,83x3,93 m(11,1m2).

Folia zapewnia optymalną ochronę roślin,  jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz szkodliwe promieniowanie UV. Zapewnia doskonałą przepuszczalność światła, co pozwala osiągnąć odpowiedni poziom jasności, zaś jego rozproszenie zredukuje cienie i zapobiegnie spaleniu zewnętrznych części roślin. Folia składa się z trzech nierozerwalnych warstw, które posiadają niezwykłą wytrzymałość i elastyczność

 

Oferowana folia UV4 marki Marma, to folia czterosezonowa, 3 warstwowa, zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu oraz większego i lepszego jakościowo plonowania. Folia posiada zapas do wkopania  - dzięki temu tunel foliowy posiada odpowiednie zabezpieczenie. Kupując folię otrzymują Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia dla tunelu ogrodowego Ogórek 11m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×