Folia na front tunelu foliowego o szerokości 2,2m

(kod: 13986) Produkt wyprodukowany w Polsce Lemar
19 zł + dostawa 21 zł
  • Wysyłka do 48h
  • kod: 13986

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia frontowa AGROERG UV dedykowana jest do tuneli o szerokości 2,2 m.

Folia frontowa pozwala odpowiednio zabezpieczyć tunel - folia ta nie obejmuje folii na drzwi tunelu foliowego. Zaś jeśli uległa uszkodzeniu u Państwa folia fronotwa z obu stron - należy zamówić dwie sztuki.

Folia jest trójwarstwowa typu AGROERG UV gwarantuje odpowiednią wymianę temperatur, ochronę upraw przed UV. Wewnętrzna warstwa zapewnia ochronę termoizolacyjną tunelu, zaś środkowa i zewnętrzna warstwa odpowiadają za wytrzymałość i elastyczność oraz przepuszczalność światła do roślinek.

Możliwość wymiany poszczególnych elementów powoduje, iż tunel jest jescze bardziej atrakcyjny, ponieważ nie staje się on bezużyteczny po ewentualnych uszkodzeniach.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA

Zamawiając Folia na front tunelu foliowego o szerokości 2,2m otrzymują Państwo:

  • 1 x folia frontowa 249 cm x 214 cm

Wymiary elementów zestawu:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na balkon o szerokości 110 folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe konstrukcja tunelu foliowego sprzedam stelaż do tunelu foliowego folia na tunele foliowe szkielet tunelu foliowego koszt tunelu foliowego budowa tunelu foliowego z pcv

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×