Folia na front tunelu ogrodniczego o szerokości 3m

(kod: 13987) Lemar
24 zł + dostawa 21 zł
  • Wysyłka do 48h
  • kod: 13987

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia frontowa AGROERG UV dedykowana jest do tuneli o szerokości 3 m.

Folia na front tunelu ogrodniczego zabezpiecza również uprawę (folia nie obejmuje folii na drzwi tunelu ogrodowego, którą również można dokupić). Jeśli uszkodzona została Państwa folia frontowa z obu stron - należy kupić dwie sztuki.

Trójwarstwowa folia AGROERG UV jest przystosowana do odpowiedniego utrzymania uprawy i ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wewnętrzna warstwa chroni termoizolacyjnie uprawę, warstwa zewnętrzna i środkowa zapewnia elastyczność oraz wytrzymałość, ponadto zapewniając odpowiednią przepuszczalność światła.

Wymiana wybranych części foliowych powoduje, że tunel można skutecznie naprawić.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA

Zamawiając Folia na front tunelu ogrodniczego o szerokości 3m otrzymują Państwo:

  • 1 x folia frontowa 329 cm x 214 cm

Wymiary elementów zestawu:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na balkon o szerokości 110 folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folia na tunele foliowe folia na tunel foliowy cena folia na tunele foliowe cena

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×