Folia na front tunelu ogrodniczego o szerokości 3m

(kod: 13987) Lemar
24 zł + dostawa 21 zł
  • Wysyłka do 48h
  • kod: 13987

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Folia frontowa AGROERG UV dedykowana jest do tuneli o szerokości 3 m.

Folia na front tunelu ogrodniczego zabezpiecza również uprawę (folia nie obejmuje folii na drzwi tunelu ogrodowego, którą również można dokupić). Jeśli uszkodzona została Państwa folia frontowa z obu stron - należy kupić dwie sztuki.

Trójwarstwowa folia AGROERG UV jest przystosowana do odpowiedniego utrzymania uprawy i ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wewnętrzna warstwa chroni termoizolacyjnie uprawę, warstwa zewnętrzna i środkowa zapewnia elastyczność oraz wytrzymałość, ponadto zapewniając odpowiednią przepuszczalność światła.

Wymiana wybranych części foliowych powoduje, że tunel można skutecznie naprawić.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA

Zamawiając Folia na front tunelu ogrodniczego o szerokości 3m otrzymują Państwo:

  • 1 x folia frontowa 329 cm x 214 cm

Wymiary elementów zestawu:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na balkon o szerokości 110 folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folia na tunele foliowe

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×