Folia na tunel do ogródka Ogórek Eco 18,5m2

(kod: 21511) PTF Polska
215 zł

Produkt niedostępny

kod: 21511

Opis produktu

Folia ogrodowa dedykowana jest na Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m (18,5m2).

Doświadczenie producenta,  procedury kontroli jakości oraz staranny dobór surowców, sprawiają, że folia ogrodnicza marki Marma składająca sie z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw jest niezwykle wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nagrzewając się w ciągu dnia i utrzymując temperaturę w nocy, zagwarantuje roślinom odpowiednią termoizolację i warunki do szybszego wzrostu.

Folia marki Marma to folia czterosezonowa, na końcach płacht głównych oraz spory zapas folii do wkopania, co zwiększa zabezpieczenie tunelu. Zamawiając prezentowaną folię otrzymają Państwo pełne pokrycie tunelu: poszycie górne, frontów i drzwi. 

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel do ogródka Ogórek Eco 18,5m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze skrzynka na drobne narzędzia do ogródka drewniana skrzynia do ogródka z siedziskiem folia na tunele foliowe siatka ochronna na tunel foliowy konstrukcje na tunele foliowe

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×