Folia na mały tunel foliowy 3m * 1,2m * 0,6m

(kod: 13996) Lemar
21 zł + dostawa 21 zł
  • Wysyłka do 48h
  • kod: 13996

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Folia AGRAVIT jest dedykowana na Tunel foliowy mini - 3m * 1,2m * 0,6m.

Perforacja oznacza, iż folia na mały tunel foliowy posiada otwory w swej powierzchni - ma to istotny wpływ na warunki jakie stwarzane są znajdującym się pod przykryciem roślinom: umożliwia to przedostawanie się wody opadowej oraz wentylację świeżym powietrzem(co zapobiega gniciu). Folia pozwala utrzymanie wyższej temperatury przy gruncie oraz wyższej wilgotności w tunelu.


Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA

Zamawiając Folia na mały tunel foliowy 3m * 1,2m * 0,6m otrzymują Państwo:

  • 1 x folia perforowana o wymiarze 500 x 320 cm

Wymiary elementów zestawu:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • 49

    bdb

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy folia na tunele foliowe focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×