Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Folia ogrodowa na tunel foliowy mini 6m * 1,2m * 0,6m

(kod: 13995) Lemar
33 zł i dostawa GRATIS!

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia AGRAVIT jest dedykowana na Tunel foliowy mini - 6m * 1,2m * 0,6m.

Folia ogrodowa na tunel foliowy mini posiadająca perforację umożliwia przedostaniu się wody opadowej, perforacja (otwory w folii) pozwalają również na dopływ powietrza do roślinek znajdujących się pod osłoną tunelu foliowego. Folia perforowana w praktyce umożliwia utrzymanie powietrza w tunelu o wyższej wilgotności co jest korzystne dla roślinek, ponadto utrzymuje temeraturę wyższą od gruntu nie okrytego.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA

Zamawiając Folia ogrodowa na tunel foliowy mini 6m * 1,2m * 0,6m otrzymują Państwo:

  • 1 x folia perforowana o wymiarze 800 x 320 cm

Wymiary elementów zestawu:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folie na tunele ogrodnicze allegro ławka ogrodowa narożna ławka ogrodowa na łańcuchu skrzynia ogrodowa na taras novel 340l keter cena skrzynia ogrodowa na taras glenwood skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305 l keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x