Folia na tunel metalowy 4,5x3m

299 zł

Produkt niedostępny

kod: 15765

Opis produktu

Folia na tunel 4,5x3

Prezentowany produkt to folia, nie zawiera stelaża

Folia na tunel ogrodniczy to produkt dopasowany do tunelu metalowego o rozmiarach 4,5x3x2m firmy Focus Garden. W zestawie nie zawiera się stelaż. W folię wgrzana jest zielona siatka. Nie ma gwarancji, że folia będzie pasować na tunel foliowy o tych samych rozmiarach innej firmy.

Siatka w folii na tunel ogrodniczy

Filtr UV w folii na tunel ogrodniczy sprawia, że uprawy zawsze będą odpowiednio doświetlone, a wewnątrz tunelu będzie panować idealna temperatura. W folię wgrzana jest zielona siatka o oczkach 10x10mm wzmacniająca strukturę i zapobiegająca rozerwaniu. Ciemny kolor siatki dobrze przyciąga promienie słoneczne.

Okna w folii na tunel ogrodniczy

Fartuch ziemny znajdujący się przy folii na tunel ogrodniczy po obsypaniu ziemią zapewnia dodatkową stabilizację o zapobiega zawijaniu folii. Odpowiedni naciąg zapewniają dodatkowe rzepy.

Drzwi folii na tunel ogrodniczy

Okna z moskitierami znajdujące się w bokach folii na tunel ogrodniczy zapewniają odpowiednią wentylację wewnątrz tunelu. We frontowej części znajdują się natomiast podwijane drzwi rozsuwane na podwójny zamek błyskawiczny firmy YKK.

Dostawa i montaż mebli:

Folia dostarczana jest z pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Folia objęta jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.75
8 opinii
5
6
4
2
3
0
2
0
1
0
 • Urszula

  Bardzo dobry zakup. Polecam. Bardzo szybka realizacja zamówienia.

 • john_c

  Dobre jakościowo. Spełnia wszystkie wymagania.

 • Roman

  Kupuję w sklepie kolejny raz ,zawsze szybko i fachowo , towar dostarczony przed terminem zawartym w potwierdzeniu.

 • Tadeusz

  Polecam wszystkim kupującym, bo się nie zawiodą.

 • Janusz

  Organizacyjną stronę realizacji złożonego zamówienia/przygotowanie wysyłki oraz dostawa/oceniam na 5-tkę.

 • Krzysztof

  Jestem zadowolony z zakupu.Przesyłka została dostarczona na drugi dzień po zamówienie.To był mój kolejny zakup i polecam wszystkim ,towar jest dobrej jakości.

 • Natalia

 • Tadeusz

  Bardzo miła obsługa ,szybka dostawa.POLECAM!!!

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folia na tunele foliowe siatka ochronna na tunel foliowy konstrukcje na tunele foliowe folia do tuneli folia do tuneli foliowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×