Folia na tunel metalowy 5x2m

(kod: 16984) Focus Garden
5x2 4,5x3 6x3 3x2 4x2
  • zielony
  • biały
Prezentowany produkt to folia, nie zawiera stelaża Prezentowana folia na tunel ogrodowy to wysokiej jakości produkt firmy Focus Garden na tunele o rozmiarze 5x2x2m. Wyposażona jest w siatkę koloru zielonego i nie posiada doł... pełny opis
150 zł
+ dostawa 19 zł
Planowana wysyłka: poniedziałek, 20.08.2018
Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 20.08.2018
Pozostało: 2d 8h 17min
kod: 16984

Opis produktu

Prezentowany produkt to folia, nie zawiera stelaża

Prezentowana folia na tunel ogrodowy to wysokiej jakości produkt firmy Focus Garden na tunele o rozmiarze 5x2x2m. Wyposażona jest w siatkę koloru zielonego i nie posiada dołączonego stelaża. Nie ma gwarancji, że folia będzie pasować na tunel foliowy o tych samych rozmiarach innej firmy.

Siatka w folii na tunel ogrodowy

Folia na tunel ogrodowy świetnie izoluje i oraz zapewnia odpowiednią temperaturę dzięki filtrowi UV. Dodatkowo zapezpieczenie przecwiko rozerwaniu oraz wzmocnienie konstrukcji zapewnia zielona siatka o oczkach 10x10mm wgrzana w folię. Dzięki ciemnemu kolorowi siatki folia lepiej ściąga promienie słoneczne.

Okna w folii na tunel ogrodowy

Folia do tunelu ogrodowego posiada zabezpieczenie przeciw zawijaniu folii oraz zwiększające stabilizację konstrukcji. Jest to fartuch, który należy przysypać ziemią. Dodatkowe rzepy zapewniają odpowiedni naciąg.

Drzwi folii na tunel ogrodowy

W bokach folii do tunelu ogrodowego znajdują się okna z moskitierami umożliwiające regulację temperatury i wentylacji powietrza. We frontowej części znajdują się natomiast podwijane drzwi rozsuwane na podwójny zamek błyskawiczny firmy YKK.

Dostawa i montaż mebli:

Folia dostarczana jest z pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Folia objęta jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.