Folia na tunel ogrodniczy Pomidor 7m2

(kod: 21514) PTF Polska
160 zł + dostawa 9 zł
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21514

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Pomidor– tunel foliowy 2,3x3 (6,9 m2).

Folia na tunel ogrodniczy Pomidor zagwarantuje stworzenie odpowiedniego mikroklimatu, który korzystnie wpłynie na jakość i ilość plonów oraz przyspieszy wzrost roślin. Rośliny pod folią mają zapewnioną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia o doskonałej przepuszczalności światła zapewni roślinom odpowiedni poziom jasności, a rozproszenie części promieniowania zredukuje cienie i zapobiegnie spaleniu zewnętrznych części roślin.

Prezentowana folia UV4 to czterosezonowa folia marki Marma. Folia składa się z trzech nierozerwalnych, niezależnie modyfikowanych warstw, które gwarantują niezwykłą wytrzymałość i elastyczność. Folia posiada wgrzany sznurek oraz spory zapas folii do wkopania w ziemię. Kupując folię otrzymują Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel ogrodniczy Pomidor 7m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folia na tunele foliowe tunel ogrodniczy foliowy siatka ochronna na tunel foliowy konstrukcje na tunele foliowe TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×