Folia na tunel ogrodniczy Pomidor 7m2

(kod: 21514) PTF Polska
Folia Pomidor 7m2 Folia Pomidor 5m2 Folia Pomidor 9m2
Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Pomidor– tunel foliowy 2,3x3 (6,9 m2). Folia na tunel ogrodniczy Pomidor zagwarantuje stworzenie odpowiedniego mikroklimatu, który korzyst... pełny opis
160 zł
+ dostawa 9 zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 21514

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Pomidor– tunel foliowy 2,3x3 (6,9 m2).

Folia na tunel ogrodniczy Pomidor zagwarantuje stworzenie odpowiedniego mikroklimatu, który korzystnie wpłynie na jakość i ilość plonów oraz przyspieszy wzrost roślin. Rośliny pod folią mają zapewnioną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia o doskonałej przepuszczalności światła zapewni roślinom odpowiedni poziom jasności, a rozproszenie części promieniowania zredukuje cienie i zapobiegnie spaleniu zewnętrznych części roślin.

Prezentowana folia UV4 to czterosezonowa folia marki Marma. Folia składa się z trzech nierozerwalnych, niezależnie modyfikowanych warstw, które gwarantują niezwykłą wytrzymałość i elastyczność. Folia posiada wgrzany sznurek oraz spory zapas folii do wkopania w ziemię. Kupując folię otrzymują Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel ogrodniczy Pomidor 7m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.