Folia na tunel ogrodniczy Pomidor Eco 3,15m2

(kod: 21504) PTF Polska
73 zł

Produkt niedostępny

kod: 21504

Opis produktu

Folia ogrodowa dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x1,5 m (3,15m2)

Folia marki Marma zapewni roślinom odpowiednie warunki do wzrostu, termoizolację, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia składająca się z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw, posiada doskonałą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność. 

 

Folia na 4 sezony UV4 na końcach płacht głównych oraz odpowiednio duży zapas do wkopania w ziemię, co dodatkowo zabezpiecza tunel. Kupując folię otrzymują Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel ogrodniczy Pomidor Eco 3,15m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folia na tunele foliowe tunel ogrodniczy foliowy siatka ochronna na tunel foliowy konstrukcje na tunele foliowe TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×