Folia na tunel ogrodniczy Pomidor Eco 3,15m2

(kod: 21504) PTF Polska
Folia Pomidor Eco 3,15m2 Folia Pomidor Eco 6,5m2 Folia Pomidor Eco 9,7m2
Folia ogrodowa  dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x1,5 m (3,15m2) Folia marki Marma zapewni roślinom odpowiednie warunki do wzrostu, termoizolację, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz niek... pełny opis
73 zł
+ dostawa 9 zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 21504

Opis produktu

Folia ogrodowa dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x1,5 m (3,15m2)

Folia marki Marma zapewni roślinom odpowiednie warunki do wzrostu, termoizolację, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia składająca się z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw, posiada doskonałą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność. 

 

Folia na 4 sezony UV4 na końcach płacht głównych oraz odpowiednio duży zapas do wkopania w ziemię, co dodatkowo zabezpiecza tunel. Kupując folię otrzymują Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel ogrodniczy Pomidor Eco 3,15m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.