Folia na tunel ogrodowy Pomidor Eco 9,7m2

(kod: 21505) PTF Polska
Folia Pomidor Eco 9,7m2 Folia Pomidor Eco 3,15m2 Folia Pomidor Eco 6,5m2
Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x5 m (9,7m2). Doskonała przepuszczalność światła zapewnia roślinom odpowiedni poziom jasności. Folia marki ... pełny opis
130 zł
+ dostawa 9 zł
Wysyłka do 10 dni
kod: 21505

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x5 m (9,7m2).

Doskonała przepuszczalność światła zapewnia roślinom odpowiedni poziom jasności. Folia marki Marma stworzy właściwy mikroklimat, który sprzyja szybszemu kwitnieniu roślin oraz zwiększeniu jakości i ilości plonów. Folia składa się z trzech nierozerwalnych warstw o doskonałej elastyczności i wytrzymałości mechanicznej.

Folia pomidor Eco

Prezentowana folia UV4 na cztery sezony zapewni odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia posiada wgrzane sznurki na końcach głównych płacht oraz duży zapas folii do wkopania w ziemię, co dodatkowo zabezpiecza tunel. 

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel ogrodowy Pomidor Eco 9,7m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.