Folia na tunel ogrodowy Pomidor Eco 9,7m2

(kod: 21505) PTF Polska
Folia Pomidor Eco 9,7m2 Folia Pomidor Eco 3,15m2 Folia Pomidor Eco 6,5m2
Folia ogrodowa  dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x5 m (9,7m2). Doskonała przepuszczalność światła zapewnia roślinom odpowiedni poziom jasności. Folia marki Marma stworzy właściwy mikroklimat, który s... pełny opis
130 zł
+ dostawa 9 zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 21505

Opis produktu

Folia ogrodowa dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x5 m (9,7m2).

Doskonała przepuszczalność światła zapewnia roślinom odpowiedni poziom jasności. Folia marki Marma stworzy właściwy mikroklimat, który sprzyja szybszemu kwitnieniu roślin oraz zwiększeniu jakości i ilości plonów. Folia składa się z trzech nierozerwalnych warstw o doskonałej elastyczności i wytrzymałości mechanicznej.

 

Prezentowana folia UV4 na cztery sezony zapewni odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia posiada  duży zapas folii do wkopania w ziemię, co dodatkowo zabezpiecza tunel. 

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel ogrodowy Pomidor Eco 9,7m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.