Folia na tunel ogrodowy Pomidor Eco 9,7m2

(kod: 21505) PTF Polska
130 zł

Produkt niedostępny

kod: 21505

Opis produktu

Folia ogrodowa dedykowana jest na Pomidor Eco – tunel foliowy 2x5 m (9,7m2).

Doskonała przepuszczalność światła zapewnia roślinom odpowiedni poziom jasności. Folia marki Marma stworzy właściwy mikroklimat, który sprzyja szybszemu kwitnieniu roślin oraz zwiększeniu jakości i ilości plonów. Folia składa się z trzech nierozerwalnych warstw o doskonałej elastyczności i wytrzymałości mechanicznej.

 

Prezentowana folia UV4 na cztery sezony zapewni odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia posiada  duży zapas folii do wkopania w ziemię, co dodatkowo zabezpiecza tunel. 

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia na tunel ogrodowy Pomidor Eco 9,7m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na namiot folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folia na tunele foliowe tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 siatka ochronna na tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×