Folia ogrodnicza na tunel Ogórek 13m2

(kod: 21508) PTF Polska
215 zł + dostawa 9 zł
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21508

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Ogórek– tunel foliowy 2,83x4,71 m(13,3m2).

Folia, która zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu i większego plonowania. Gwarantuje termoizolację, ochronę przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Została wykonana ze starannie dobranych surowców, które zapewniają niezwykłą wytrzymałość i elastyczność.

Folia marki Marma, to folia czterosezonowa. Składa się z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw. Folia posiada zapas do wkopania oraz wgrzany sznurek - dzięki temu tunel foliowy posiada odpowiednie zabezpieczenie. Kupując folię otrzymują  Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia ogrodnicza na tunel Ogórek 13m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folia na tunele foliowe siatka ochronna na tunel foliowy konstrukcje na tunele foliowe folia do tuneli folia do tuneli foliowych tunele ogrodnicze konstrukcja foliak

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×