Folia ogrodnicza na tunel Ogórek 13m2

(kod: 21508) PTF Polska
Folia Ogórek 13m2 Folia Ogórek 11m2 Folia Ogórek 9m2 Folia Ogórek 18m2
Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Ogórek– tunel foliowy 2,83x4,71 m(13,3m2). Folia, która zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu i większego plonowania.... pełny opis
215 zł
+ dostawa 9 zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 21508

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Ogórek– tunel foliowy 2,83x4,71 m(13,3m2).

Folia, która zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu i większego plonowania. Gwarantuje termoizolację, ochronę przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Została wykonana ze starannie dobranych surowców, które zapewniają niezwykłą wytrzymałość i elastyczność.

Folia marki Marma, to folia czterosezonowa. Składa się z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw. Folia posiada zapas do wkopania oraz wgrzany sznurek - dzięki temu tunel foliowy posiada odpowiednie zabezpieczenie. Kupując folię otrzymują  Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia ogrodnicza na tunel Ogórek 13m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.