Folia ogrodnicza na tunel Ogórek Eco 10,6m2

(kod: 21510) PTF Polska
150 zł

Produkt niedostępny

kod: 21510

Opis produktu

Folia ogrodowa dedykowana jest na Ogórek Eco – tunel foliowy 3x3,5 m (10,6m2).

Czterosezonowa folia UV4 stwarza roślinom bardzo dobre warunki do rozwoju, zapewniając odpowiednią termoizolacje oraz doskonałą przepuszczalność światła. Ochroni rośliny przed niskimi temperaturami, śniegiem, obfitym deszczem, silnym wiatrem, czy szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta.

 

Prezentowana folia marki Marma składa się z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw, posiada doskonałą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność. Folia posiada zapas do wkopania - dzięki temu tunel foliowy posiada odpowiednie zabezpieczenie. Kupując folię otrzymują Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia ogrodnicza na tunel Ogórek Eco 10,6m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze folie na tunele ogrodnicze allegro folia na tunele foliowe siatka ochronna na tunel foliowy folia na tunel foliowy cena folia na tunele foliowe cena konstrukcje na tunele foliowe

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×