Folia ogrodnicza tunel Pomidor 5m2

(kod: 21502) PTF Polska
130 zł + dostawa 9 zł
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21502

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Pomidor – tunel foliowy 2,3x2 m (4,6m2).

Folia zapewnia roślinom odpowiednią termoizolację, chroni je przed szkodliwym wpływem promieni UV oraz przepuszcza wysoką ilość światła słonecznego. Doskonała przepuszczalność światła pozwala osiągnąć odpowiedni poziom jasności, zaś jego rozproszenie zredukuje cienie i zapobiegnie spaleniu zewnętrznych części roślin. Folia posiada wgrzane sznurki na dwóch końcach płachty głównej.

Folia tunelowa marki Marma składa się z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw, posiada doskonałą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność. Folia posiada zapas do wkopania oraz wgrzany sznurek - dzięki temu tunel foliowy posiada odpowiednie zabezpieczenie. Kupując folię otrzymują Państwo zestaw folii na wszystkie części tunelu: poszycie górne, poszycie frontów, poszycie drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia ogrodnicza tunel Pomidor 5m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia do tuneli folia do tuneli foliowych folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folia na tunele foliowe tunele ogrodnicze konstrukcja foliak Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia 18 m2 3x6m UV 5 Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia 9 m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×