Folia ogrodowa na tunel Ogórek 9m2

(kod: 21506) PTF Polska
160 zł + dostawa 9 zł
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21506

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Ogórek – tunel foliowy 2,83x3,15 (8.89 m2).

Folia odporna na degradujący wpływ promieniowania UV oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu oraz pozwoli zebrać lepsze jakościowo i ilościowo plony. Folia składa się z trzech niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw, które posiadają doskonałą wytrzymałość i elastyczność.

Folia UV4 marki Marma to folia czterosezonowa, która posiada wgrzany sznurek na końcach głównych płacht oraz spory zapas folii do wkopania w ziemię. Zamawiajac prezentowaną folię, otrzymają Państwo folię na cały tunel: poszycie górne, poszycie frontów oraz drzwi. 

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia ogrodowa na tunel Ogórek 9m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodniczy folia na tunel ogrodowy folia na tunele foliowe folia na tunele ogrodowe folie na tunele foliowe folie na tunele ogrodnicze ławka ogrodowa narożna ławka ogrodowa na łańcuchu skrzynia ogrodowa na taras glenwood skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305 l keter skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305l keter skrzynia ogrodowa na taras rattan box 265l balkon

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×