Folia ogrodowa na tunel Ogórek 9m2

(kod: 21506) PTF Polska
Folia Ogórek 9m2 Folia Ogórek 11m2 Folia Ogórek 13m2 Folia Ogórek 18m2
Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Ogórek – tunel foliowy 2,83x3,15 (8.89 m2). Folia odporna na degradujący wpływ promieniowania UV oraz niekorzystnych warunków atmosferyczn... pełny opis
160 zł
+ dostawa 9 zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 21506

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Ogórek – tunel foliowy 2,83x3,15 (8.89 m2).

Folia odporna na degradujący wpływ promieniowania UV oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu oraz pozwoli zebrać lepsze jakościowo i ilościowo plony. Folia składa się z trzech niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw, które posiadają doskonałą wytrzymałość i elastyczność.

Folia UV4 marki Marma to folia czterosezonowa, która posiada wgrzany sznurek na końcach głównych płacht oraz spory zapas folii do wkopania w ziemię. Zamawiajac prezentowaną folię, otrzymają Państwo folię na cały tunel: poszycie górne, poszycie frontów oraz drzwi. 

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia ogrodowa na tunel Ogórek 9m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.