Folia tunelowa ogrodnicza Ogórek 18m2

(kod: 21509) PTF Polska
250 zł + dostawa 9 zł
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21509

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Ogórek – tunel foliowy 2,83x6,27 m(17,74 m2).

Folia gwarantuje stworzenie odpowiedniego mikroklimatu, który przyspieszy kwitnienie roślin oraz zwiększy ilościowo i jakościowo ich plonowanie. Zabezpieczy rośliny przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia składająca się z trzech, niezależnie modyfikowanych i nierozerwalnie zespolonych warstw, posiada doskonałą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność.

Prezentowana folia UV4 to czterosezonowa folia marki Marma, która posiada doskonałą przepuszczalność światła, wgrzane sznurki na końcach płacht głównych oraz spory zapas folii do wkopania, co zwiększa zabezpieczenie tunelu. Zamawiając folię, otrzymają Państwo poszycie całego tunelu: poszycie górne, frontów i drzwi.

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Folia tunelowa ogrodnicza Ogórek 18m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×