Foliak wielowegetacyjny Hobby 6,25x4m

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x4x2,40
kliknij i zobacz 10 zdjęć
(kod: 21134) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
6,25 m 7,5 m 5 m
4 m 3 m 2 m
Wielowegetacyjny Jednowegetacyjny
1 2
UV2 UV5
Tunel foliowy jest idealnym rozwiązaniem, gdy zależy Państwu na tym, aby chronić swoje uprawy przed szkodliwym wpływem silnych wiatrów, wilgoci lub intensywnego nasłonecznienia. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach. Dzięki s... pełny opis
2 459 zł
+ dostawa 160 zł
Kup na raty: 20 x 130,95zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21134

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 25
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 240
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy jest idealnym rozwiązaniem, gdy zależy Państwu na tym, aby chronić swoje uprawy przed szkodliwym wpływem silnych wiatrów, wilgoci lub intensywnego nasłonecznienia. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach. Dzięki swej konstrukcji, można go łatwo przenosić w dowolne miejsce bez konieczności demontażu.

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x4x2,40

Tunel pokryty jest trójwarstwową, transparentną, dwusezonową folią UV2, która przepuszcza aż 95% światła. Zapewnia termoizolację oraz chroni rośliny przed niskimi temperaturami, deszczem, wiatrem, czy dzikimi zwierzętami, które często niszczą uprawy. Dodatkowa, obustronna, boczna wentylacja zapewni wietrzenie tunelu, które pozwoli uniknąć przegrzania roślin. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć. Całość sprawia, że utrzymanie optymalnej temperatury i odpowiedniego stanu nawodnienia jest dużo prostsze. W ofercie dostępna jest również czterosezonowa folia UV5. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 6,25x4x2,40 wentylacja

Konstrukcja została wykonana z ocynkowanych ogniowo rurek o średnicy 25 mm. Dzięki temu, tunel jest niezwykle odporny na niskie temperatury i korozję. Nie ma konieczności demontażu stelażu w okresie zimowym. Należy jedynie zdjąć folię, osuszyć i przechowywać w zadaszonym miejscu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych drzwi, które ułatwią dostęp do upraw oraz zwiększą wydajność wietrzenia. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 625x400

 • Długość: 6,25m
 • Wysokość: 2,4m
 • Szerokość: 4m
 • Powierzchnia użytkowa: 25m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 25
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 240
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.