Fotel Ambasador Extra

(kod: 08491) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
1 560 zł

Produkt niedostępny

kod: 08491
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Drewno:

Opis produktu

Elegancki fotel gabinetowy Ambasador Extra z wmontowanym mechanizmem Multiblock. Posiada możliwość blokady oparcia i siedziska w 5 różnych pozycjiach. Fotel Ambasador Extra posiada drewniane podłokietniki miękkie, głębokie siedzisko oraz wyprofilowane, ergonomiczne oparcie gwarantujące bardzo wysoki komfort użytkowania.
Fotel Ambasador Extra posiada regulację wysokości i regulację siły oporu oparcia. Posiada  także mechanizm Anti Shock, który zabezpiecza użytkownika przed uderzeniem oparcia w plecy. Fotel Ambasador Extra posiada stalową podstawę z drewnianymi nakładkami.
Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy fotela.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×