Fotel biurowy ergonomiczny skórzany Chairman 402

(kod: 20174) Baldu Visata Polska
Komfortowe siedzisko, wygodne oparcie, pięknie wykonane przeszycia, które podkreślają styl fotela oraz wzmacniają tapicerkę czy chromowane detale sprawiają że krzesło wyjątkowo efektownie się prezentuje. Fotel biurowy ergonomiczny skór... pełny opis
2 178 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 108,90zł
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 20174

Opis produktu

Komfortowe siedzisko, wygodne oparcie, pięknie wykonane przeszycia, które podkreślają styl fotela oraz wzmacniają tapicerkę czy chromowane detale sprawiają że krzesło wyjątkowo efektownie się prezentuje. Fotel biurowy ergonomiczny skórzany Chairman 402 będzie idealnym uzupełnieniem stylowego biura, a także pozwoli na skupienie się nawet przez wiele godzin na pracy.

Chiarman 402

Użytkowanie fotela biurowego ergonomicznego skórzannego Chairman 402 przynosi bardzo wiele satysfakcji. M.in. ze względu na to, że wysokie oparcie oraz siedzisko są wyprofilowane w taki sposób aby przynosiły wygodę podczas intensywnej pracy za biurkiem. Zamontowanie podłokietników jeszcze bardziej podniosło komfort użytkowania. Możliwość regulacji wysokości w zakresie 114 – 123 cm dzięki specjalnemu mechanizmowi zainstalowanemu pod siedziskiem sprawia, że krzesło dopasujemy do naszych preferencji.

Chairman 402

Znajdujące się na podłokietnikach skórzane elementy dodają stylu Fotel biurowy ergonomiczny skórzany Chairman 402. Równie dobrze z czarną skórą komponuje się metalowa pięcioramienna podstawa z kółkami, dzięki której krzesło jest tak stabilne.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 114-123 cm
  • Głębokość fotela: 74 cm
  • Głębokość siedziska: 52 cm
  • Szerokość fotela: 76 cm
  • Szerokość siedziska: 61 cm
  • Waga: ok. 33 kg
  • Maksymalne obciążenie: 250 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 76
Szerokość [cm] 74
Wysokość [cm] 114
Wysokość po podniesieniu [cm] 123
Materiał obicia Skóra
Kolor czarny
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Kółka Tak
Podstawa fotela na kółkach
Zagłówki Stałe
Wysokość [cm] 114-123
Głębokość siedziska [cm] 52
Szerokość siedziska [cm] 61

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.