Fotel biurowy ergonomiczny skórzany Chairman 402

(kod: 20174) Baldu Visata Polska
2 178 zł

Produkt niedostępny

kod: 20174

Opis produktu

Komfortowe siedzisko, wygodne oparcie, pięknie wykonane przeszycia, które podkreślają styl fotela oraz wzmacniają tapicerkę czy chromowane detale sprawiają że krzesło wyjątkowo efektownie się prezentuje. Fotel biurowy ergonomiczny skórzany Chairman 402 będzie idealnym uzupełnieniem stylowego biura, a także pozwoli na skupienie się nawet przez wiele godzin na pracy.

Chiarman 402

Użytkowanie fotela biurowego ergonomicznego skórzannego Chairman 402 przynosi bardzo wiele satysfakcji. M.in. ze względu na to, że wysokie oparcie oraz siedzisko są wyprofilowane w taki sposób aby przynosiły wygodę podczas intensywnej pracy za biurkiem. Zamontowanie podłokietników jeszcze bardziej podniosło komfort użytkowania. Możliwość regulacji wysokości w zakresie 114 – 123 cm dzięki specjalnemu mechanizmowi zainstalowanemu pod siedziskiem sprawia, że krzesło dopasujemy do naszych preferencji.

Chairman 402

Znajdujące się na podłokietnikach skórzane elementy dodają stylu Fotel biurowy ergonomiczny skórzany Chairman 402. Równie dobrze z czarną skórą komponuje się metalowa pięcioramienna podstawa z kółkami, dzięki której krzesło jest tak stabilne.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 114-123 cm
  • Głębokość fotela: 74 cm
  • Głębokość siedziska: 52 cm
  • Szerokość fotela: 76 cm
  • Szerokość siedziska: 61 cm
  • Waga: ok. 33 kg
  • Maksymalne obciążenie: 250 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×