Fotel Montana PU Ivory

(kod: 13355) Baldu Visata Polska
681 zł

Produkt niedostępny

kod: 13355

Opis produktu

Fotel Montana to elegancki model w sam raz do gabinetu. Tapicerka została wykonana z ekoskóry w kolorze kości słoniowej. 

Podstawa pięcioramienna oraz podłokietniki zrobione są z nylonu - to bardzo wytrzymały i odporny na pęknięcia materiał. Podłokietniki zostały dodatkowo wyposażone w nakładki z ekoskórą, co pozwala na wygodne ułożenie przedramienia na fotelu.

Fotel posiada mechanizm Multiblock - możliwość wychylania się fotela do przodu i do tyłu z funkcją blokady pozycji.

Regulowana jest także wysokość siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Do fotela dołączone są kółka plastikowe do miękkich powierzchni takich jak wykładzina. Jeśli potrzebują Państwo kółek gumowych umożliwiamy taki wybór za niewielką dopłatą.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 120-126 cm
  • Szerokość fotela: 64 cm
  • Szerokość siedziska: 55 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 56 cm
  • Waga: 22 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotele dostarczane są do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajdą Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Fotel Montana objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×