FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Monterey PU Nylon Ivory

(kod: 13361) Baldu Visata Polska
659 zł

Produkt niedostępny

kod: 13361
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Fotel Monterey Ivory jest tapicerowany jasną ekoskórą w eleganckim kolorze kości słoniowej. Jasny kolor ekoskóry pozwala na uwidocznienie wszystkich szczegółów i ozdobnych przeszyć fotela. Model ten wybierają nie tylko prywatne firmy ale także urzędy, gminy i szkoły.

Podstawę i podłokietniki wykonano ze wzmacnianego nylonu, dzięki czemu mebel jest wytrzymały i sprawdza się przy codziennym uzytkowaniu. Dla zwiększenia komfortu podłokietniki zostały wykończone nakładkami obitymi skórą ekologiczną.

Wysokość siedziska można regulować w zakresie 6 centymetrów za pomocą podnośnika pneumatycznego. W fotelu można się swobodnie kołysać regulując natężenie tego ruchu oraz blokować siedzisko i oparcie w wybranej pozycji - zapewnia to mechanizm Multiblock.

Do fotela standardowo dołączone są kółka plastikowe do miękkich powierzchni, ale istnieje możliwość wyborku kółek gumowych.

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 114-120 cm
  • Głębokość fotela: 73 cm
  • Głębokość siedziska: 55 cm
  • Szerokość fotela: 67 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: 22 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za pomoca firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Mebel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x