Fotel Monterey PU Chrome Brown

824 zł

Produkt niedostępny

kod: 13366

Opis produktu

Fotel biurowy Monterey chrome to fotel niezwykle elegancki. Tapicerkę wykonano ze skóry ekologicznej w kolorze brązu. 

Połączenie brązowej tapicerki z chromowaną podstawą i podłokietnikami sprawia, że model ten prezentuje się równie dobrze, jak jego droższe odpowiedniki ze skóry naturalnej. Podłokietniki zostały wyposażone w miękkie tapicerowane nakładki zwiększające komfort korzystania z fotela.

Wysokość siedziska regulowana jest za pomocą podnośnika pneumatycznego. Mechanizm ruchowy zamontowany w modelu Monterey pozwala na swobodną zmianę nachylenia siedziska wraz z oparciem i blokadę w kilku pozycjach.

Standardowo do foteli dodawane są kółka plastikowe przeznaczone do miękkich powierzchni, jeśli potrzebują Państwo kółek gumowych do parkietów i innych powierzchni podatnych na zarysowania udostępniamy możliwość wymiany na taki model za niewielką dopłatą.

Kolor fotela to chłodny odcień brązu, lepiej oddaje go drugie z zamieszczonych zdjęć.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 114-120 cm
  • Głębokość fotela: 73 cm
  • Szerokość fotela: 67 cm
  • Głębokość siedziska: 55 cm
  • Szerokość siedziska: 52cm
  • Waga: 23 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajdą Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Mebel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×