Fotel Nevada PU

659 zł

Produkt niedostępny

kod: 13356

Opis produktu

Fotel biurowy Nevada to komfortowe siedzisko przenaczone do pomieszczeń biurowych i gabinetów. Fotel tapicerowany jest miękką skórą ekologiczną w kolorze czarnym.

Podstawa fotela i podłokietniki wykonane są z nylonu, jest to materiał wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Podłokietniki posiadają tapicerowane ekoskórą miękkie nakładki.

Fotel wyposażony jest w system ruchowy Multiblock, pozwala on na swobodne bujanie się w fotelu z możliwością regulacji natężenia i blokady w jednej pozycji.

Wysokość siedziska jet regulowana za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Do fotela dołaczone sa plastikowe kółka przenaczone do miękkich powierzchni, umożliwiamy zamówienie fotela z kółkami gumowymi.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 117-123 cm
  • Szerokość fotela: 64 cm
  • Szerokość siedziska: 54 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 56 cm
  • Waga: 21 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel zostanie dostarczony w częściach do samodzielnego montażu. W paczkach znajdą Państwo instrukcję montażu. Przesyłkę dostarczy firma kurierska.

Gwarancja:

Fotel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×