Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Fotel Sakramento black

(kod: 13363) Baldu Visata Polska
439 zł

Produkt niedostępny

kod: 13363
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Fotel biurowy Sakramento to model w bardzo przystępnej cenie. Model ten dobrze sprawdzi się w biurze, ale też przy domowym biurku. Tapicerkę wykonano z tkaniny w kolorze czarnym. Fotele wykończone tkaniną zapewniają dobrą cyrkulację powietrza.

Wytrzymałe podłokietniki i pięcioramienna podstawa wykonane zostały z nylonu. Do fotela dołączamy kółka plastikowe przeznaczone do powierzchni miękkich (wykładziny, dywany), istnieje możliwość wyboru kółek gumowych za dopłatą. 

Siedzisko można podnosić i opuszczać w zarkesie 10 cm za pomoca podnośnika pneumatycznego. Fotel posiada mechanizm ruchowy TILT, umożliwia on swobodne bujanie się w fotelu i blokadę w pozycji "do pracy".

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 103-113 cm
  • Głębokość fotela: 63 cm
  • Głębokość siedziska: 50 cm
  • Szerokość fotela: 62 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: 13,6 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x