Fotel biurowy skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic

(kod: 20185) Baldu Visata Polska
Fotel biurowy skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic to idealne uzupełnienie młodzieżowego pokoju, nowoczesnego biura lub gabinetu. Klasyczne połączenie białego i czarnego koloru podkreślone zostało ciekawym designem samego fotel... pełny opis
2 686 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 134,30zł
Wysyłka w 5 do 8 dni
kod: 20185

Opis produktu

Fotel biurowy skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic to idealne uzupełnienie młodzieżowego pokoju, nowoczesnego biura lub gabinetu. Klasyczne połączenie białego i czarnego koloru podkreślone zostało ciekawym designem samego fotela, którzy przypomina fotele samolotowe.

Chairman Basic

W fotelu biurowym skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic udało się efektownie wykorzystać idealnie pasujące do siebie materiały. Większa część siedziska oraz oparcia obszyta jest skórą w białym kolorze, na obrzeżach i z tyłu wykorzystano tworzywo sztuczne w czarnym kolorze. Kolorystyczny minimalizm świetnie komponuje się z metalowymi, chromowanymi podłokietnikami oraz pięcioramienną podstawą. Poza walorami estetycznymi krzesło jest bardzo wygodne. Wysokie oparcie i siedzisko są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca nie obciąża specjalnie organizmu.

Chairman Basic White

W nodze krzesła zamontowano specjalny mechanizm, który umożliwia łatwą regulację wysokości fotela biurowego skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic. W ten sposób mamy możliwość wyregulowania fotela tak, by jak najwygodniej się nam z niego korzystało. Zakres wysokości wynosi 116 – 125 cm. Wytrzymujące ciężar 125 kg ma krzesło ma solidną, pięcioramienną podstawę, którą wyposażono w wygodne kółeczka.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman Basic

  • Wysokość: 116-125 cm
  • Głębokość fotela: 72 cm
  • Głębokość siedziska: 49 cm
  • Szerokość fotela: 61 cm
  • Szerokość siedziska: 49 cm
  • Waga: ok. 26 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 72
Szerokość [cm] 61
Wysokość [cm] 116
Wysokość po podniesieniu [cm] 125
Materiał obicia Skóra
Kolor biały lub (i) czarny
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Podstawa fotela na kółkach
Zagłówki Brak
Wysokość [cm] 116-125
Głębokość siedziska [cm] 49
Szerokość siedziska [cm] 61

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.