Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Fotel biurowy skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic

(kod: 20185) Baldu Visata Polska
2 686 zł

Produkt niedostępny

kod: 20185
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Fotel biurowy skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic to idealne uzupełnienie młodzieżowego pokoju, nowoczesnego biura lub gabinetu. Klasyczne połączenie białego i czarnego koloru podkreślone zostało ciekawym designem samego fotela, którzy przypomina fotele samolotowe.

Chairman Basic

W fotelu biurowym skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic udało się efektownie wykorzystać idealnie pasujące do siebie materiały. Większa część siedziska oraz oparcia obszyta jest skórą w białym kolorze, na obrzeżach i z tyłu wykorzystano tworzywo sztuczne w czarnym kolorze. Kolorystyczny minimalizm świetnie komponuje się z metalowymi, chromowanymi podłokietnikami oraz pięcioramienną podstawą. Poza walorami estetycznymi krzesło jest bardzo wygodne. Wysokie oparcie i siedzisko są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca nie obciąża specjalnie organizmu.

Chairman Basic White

W nodze krzesła zamontowano specjalny mechanizm, który umożliwia łatwą regulację wysokości fotela biurowego skóra biało-czarny luksusowy Chairman Basic. W ten sposób mamy możliwość wyregulowania fotela tak, by jak najwygodniej się nam z niego korzystało. Zakres wysokości wynosi 116 – 125 cm. Wytrzymujące ciężar 125 kg ma krzesło ma solidną, pięcioramienną podstawę, którą wyposażono w wygodne kółeczka.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman Basic

  • Wysokość: 116-125 cm
  • Głębokość fotela: 72 cm
  • Głębokość siedziska: 49 cm
  • Szerokość fotela: 61 cm
  • Szerokość siedziska: 49 cm
  • Waga: ok. 26 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x