W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Fotel biurowy z drewnianymi podłokietnikami Chairman 420 WD

(kod: 20179) Baldu Visata Polska
2 162 zł

Produkt niedostępny

kod: 20179

Opis produktu

Fotel biurowy z drewnianymi podłokietnikami Chairman 420 WD to klasyczna propozycja wyposażenia biura lub domowego gabinetu. Czarna kolorystyka skóry doskonale komponuje się z drewnianymi elementami. Poza estetycznymi walorami krzesła, warto wiedzieć że jest ono bardzo komfortowe i zapewnia wygodę na wiele godzin pracy nie obciążając przy tym nadmiernie naszego organizmu.

Chairman 420 wd

Dla nas niezwykle istotne powinno być to, by krzesło przy którym będziemy spędzać wiele godzin pracując było bardzo wygodne. Poza tym, że do wykończenia fotela biurowego z drewnianymi podłokietnikami Chairman 420 WD użyto prawdziwej skóry, zadbano także aby oparcie było wysokie i miało zagłówek, natomiast siedzisko było specjalnie, delikatnie wyprofilowane, dzięki czemu nie obciąży ono naszych nóg. Dodatkowego komfortu dostarczają drewniane podłokietniki.

Chairman 420 wd z boku

U podstawy fotela biurowego z drewnianymi podłokietnikami Chairman 420 WD znajduje się pięć ramion, które wyposażono w kółka, dzięki czemu łatwiej jest nim operować. By móc regulować wysokość mebla w jego nodze zainstalowano specjalny mechanizm, dzięki któremu możemy dostosować fotel do naszej sylwetki. Zakres wysokości jaki mamy do dyspozycji mieści się w przedziale 114 cm do 120 cm.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 420 wd wymiary

  • Wysokość: 114-120 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 47 cm
  • Szerokość fotela: 65 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: ok 25 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

dobry fotel biurowy dla dziecka krzesło szare z drewnianymi nogami

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×