FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel biurowy z ekoskóry regulowany Chairman 795

(kod: 20184) Baldu Visata Polska
1 007 zł

Produkt niedostępny

kod: 20184
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Do pracy w biurze czy gabinecie niezbędne jest wygodne krzesło, które umożliwi nam wykonywanie wyznaczonych zadań w sposób komfortowy. Fotel biurowy z ekoskóry regulowany Chairman 795 to mebel z wysokim i miękkim oparciem, które dostosowuje się do naszych pleców. Krzesło wyposażone jest też w praktyczne podłokietniki oraz profilowane siedzisko. Te cechy sprawiają, że krzesło umożliwia wielogodzinną pracę bez obciążania naszego organizmu.

Chairman 795 Eko

Bardzo dużą zaletą fotela biurowego z ekoskóry regulowanego Chairman 795 jest jego oparcie. Jest ono wysokie, obite ekoskórą najwyższej jakości, przez co bardzo wygodne. Dla dodania fotelowi klasy na oparciu znajdują się poprzeczne przeszycia, które przy okazji wzmacniają tapicerkę. Siedzisko także wyonane jest z ekoskóry i dodatkowo specjalnie profilowane by nie obciążać naszych nóg. Podłokietniki z chromowanej stali ozdobione są praktycznym detalem w postaci nakładek także obitych tapicerką.

Chairman 795 Black

Solidną podstawę fotela biurowego z ekoskóry regulowanego Chairman 795 stanowi chromowana metalowa baza z pięcioma ramionami. Na każdym z ramion zainstalowano praktyczne, nylonowe kółka. Warto wiedzieć, że w krześle znajdują się mechanizmy umożliwiające regulację wysokości fotela (pomiędzy 110 cm a 118 cm). Można także ustawić krzesło tak, by się przechylało. Wówczas można się chwilkę zrelaksować jak na fotelu bujanym. Wytrzymałość krzesła wynosi aż 120 kg.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 795 Eko wymiary

  • Wysokość: 110-118 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm
  • Szerokość fotela: 68 cm
  • Szerokość siedziska: 53 cm
  • Waga: ok. 28 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x