Fotel Black on Black

Fotel Black on Black
kliknij i zobacz 10 zdjęć
(kod: 00566)
Czarny Zielony Czerwony Biały Niebieski Pomarańczowy Szary
Przypominający designem klasyczne wzory fotel biurowy Black on Black jest nowoczesną propozycją do biur, gabinetów lub dla domowych biurek. Sprawdzi się w większości wnętrz, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych. Szerok... pełny opis
299 zł
i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 48h
kod: 00566

Opis produktu

Przypominający designem klasyczne wzory fotel biurowy Black on Black jest nowoczesną propozycją do biur, gabinetów lub dla domowych biurek. Sprawdzi się w większości wnętrz, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych. Szeroka gama kolorów pozwoli na dopasowanie fotela do kolorystyki wnętrza.

Wyposażony w mechanizm TILT fotel daje możliwość zatrzymania oparcia w jednej pozycji. Mechanizm ten można zwolnić i zrelaksować się na bujanej wersji fotela.

Podłokietniki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa i tworzą spójną całość z pozostałymi częściami fotela obrotowego.

Siedzisko oraz oparcie wykonane są z tkaniny nylonowej. To powoduje, że fotel jest bardzo wygodny i zapewnia komfort pracy na wiele godzin. Dodatkową zaletą nylonu jest bardzo wysoka wytrzymałość na różnego rodzaju zagniecenia.
Siedzisko można ustawiać pod indywidualne potrzeby.  Istnieje możliwość dogodnej regulacji wysokości dzięki podnośnikowi gazowemu. Skala regulacji obejmuje 8 cm zakres.

W części lędźwiowej fotel jest odpowiednio wyprofilowany. Dzięki temu zapewnia komfort pracy na wiele godzin, gwarantując prawidłową postawę.

Fotel z atestem wyprodukowany został zgodnie z normami ISO9001, co daje pewność, że jest wykonany z niezwykłą precyzją i świadczy o jego wysokim standardzie. Solidność wykonania pozwala na udźwignięcie nawet 130 kg ciężaru.

Wyglądu dopełnia stylowa podstawa wyposażona w kółka, w srebrnym kolorze, która idealnie pasuje do każdego koloru tkaniny.

Dodatkowe zalety fotela zapewniają normy, które dotyczą:

wymiarów – PN-EN 1335-1:2004,
wymagań bezpieczeństwa – PN-EN 1335-2:2009,
odpowiedniej stateczności – PN-EN 1022:2007,
odporności na ścieranie – wytrzymuje aż 70 000 cykli Martindale'a – PN-EN ISO 12947-2:2000.

Wymiary elementów zestawu:

Wysokość całkowita: 114 cm

Oparcie

  • Wysokość: 63 cm
  • Szerokość: 46 cm

Siedzisko

  • Wysokość: 46 - 57 cm
  • Głębokość: 48 cm
  • Szerokość: 49 cm

Podłokietniki

  • Wysokość (od siedziska): 18 cm

Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczony jest kurierem i przeznaczony do samodzielnego montażu. W paczce dołączona jest instrukcja montażu w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.