Fotel Concept - wygodny fotel biurowy z zagłówkiem

(kod: 17224)
999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17224

Opis produktu

Wygodny fotel biurowy z zagłówkiem Concept łączy w sobie zalety nowoczesnego designu oraz całą gamę praktycznych funkcji. Ergonomia fotela umożliwia pracę w komfortowych warunkach nawet po wielu godzinach wysiłku, dzięki zastosowaniu wielu mechanizmów regulujących.

Siedzisko fotela Concept

Przepuszczająca powietrze siatka materiałowa, z której wykonane są zagłówek oraz oparcie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowo siatka idealnie dostosowuje się do kształtu pleców.

Siedzisko pokryto przewiewną i odporną na ścieranie tkaniną materiałową. To sprawia, że fotel biurowy Concept jest nie tylko wygodny, ale także bardzo wytrzymały. Zastosowanie tak odpornych materiałów przedłuża jego żywotność. Kolejnym atutem fotela Concept jest jego zagłówek z regulowaną wysokością i kątem pochylania. Dzięki temu mechanizmowi możemy jeszcze lepiej dostosować fotel do naszej sylwetki.

Zagłówek krzesła Concept

Fotel Concept wyposażono w bardzo praktyczny mechanizm Synchron, który pozwala ustawić kąt nachylenia oparcia do naszych potrzeb. Dzięki tej funkcji możemy zatrzymać oparcie w jednej z czterech pozycji, co więcej zwalniając mechanizm możemy zrelaksować się w bujanej wersji fotela. W fotelu znalazło się również miejsce na regulację oparcia dla kręgów lędźwiowych.

Tył oparcia fotel Concept

Wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa podłokietniki w fotelu biurowym Concept możemy regulować w trzech płaszczyznach:

wysokość – podłokietniki wyposażono w mechanizm, dzięki któremu ustawimy odpowiednią wysokość. Podkładki można dostosować tak, by tworzyły z tułowiem najbardziej optymalny kąt 90 stopni,
regulacja w poziomie – dostosowanie podłokietników w poziomie, daje jeszcze większe możliwości dostosowania fotela obrotowego do własnych potrzeb,
wychylenie na boki – mechanizm zapadkowy, w który wyposażono podłokietniki, umożliwia regulację w 7-stopniowej skali wychylenia podkładek na boki.

Podstawa fotela Concept

Zastosowane mechanizmy w wygodnym fotelu biurowym Concept umożliwiają również optymalne ustawienie głębokości i wysokości siedziska. Pięcioramienna podstawa wyposażona w kółka i wykonana z mocnego tworzywa udźwignie nawet 130 kg ciężaru.

Wymiary elementów zestawu:

Fotel Concept Unique wymiary

Wysokość całkowita: 124-133 cm

Oparcie

  • regulacja na kręgi lędźwiowe 3 cm
  • szerokość 47 cm
  • wysokość 59 cm

Podłokietniki 

  • rozstaw 45-63 cm
  • wysokość (od siedziska) 17-24 cm

Siedzisko

  • głębokość 47-52 cm
  • szerokość 51 cm
  • wysokość 50-57 cm

Zagłówek

  • wysokość: 17-20 cm

Maksymalne obciążenie: 130 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel wysyłany jest w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Preznaczony jest do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 2 letnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

dobry fotel biurowy dla dziecka wygodny fotel obrotowy dla dziecka fotel dla dziecka fotele dziecięce fotel dla dziecka fotele dziecięce alegro fotele dzieciece do biurka alegro foteliki krzesła dzieciece fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dziecka racer fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×