FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

Fotel dla prezesa skórzany obrotowy Chairman 653

(kod: 20182) Baldu Visata Polska
2 017 zł

Produkt niedostępny

kod: 20182

Opis produktu

W naszym biurze czy gabinecie musi znaleźć się miejsce na elegancki i wygodny fotel do biurka, który poza tym, że będzie ozdobą pomieszczenia, przyniesie także chwilę relaksu. Fotel dla prezesa skórzany obrotowy Chairman 653 to solidny w swojej formie mebel, który wyróżnia się estetyką wykonania. Ciekawa podstawa w brązowych odcieniach, oraz utrzymane w tej samej kolorystyce podłokietniki doskonale komponują się ze skórzanym siedziskiem i oparciem.

Chairman 653

Oparcie i siedzisko fotela dla prezesa skórzanego obrotowego Chairman 653 wykonane jest z prawdziwej skóry. Pod skórzaną tapicerką znajduje się miękkie wypełnienie, które dodaje fotelowi komfortu. Doskonałym rozwiązaniem jest profilowane siedzisko, dzięki któremu odczujemy niezwykłą wygodę podczas użytkowania mebla. Drewnianą podstawę stanowi pięć ramion, które wyposażono w praktyczne kółka.

Chairman 653 z boku

W nodze fotela dla prezesa skórzanego obrotowego Chairman 653 zastosowano bardzo funkcjonalny mechanizm, który umożliwia nam dostosowanie wysokości fotela do naszych predyspozycji. Wystarczy zwolnić lekko dźwignię by można było wyregulować siedzisko. Zakres wysokości jaki mamy do dyspozycji wynosi 112 – 118 cm.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 653 wymiary

  • Wysokość: 112-118 cm
  • Głębokość fotela: 66 cm
  • Głębokość siedziska: 52 cm
  • Szerokość fotela: 66 cm
  • Szerokość siedziska: 55 cm
  • Waga: ok. 26 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel dla dziecka fotele dziecięce fotel dla dziecka fotele dziecięce fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dzieci szczecin fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x