Fotel dziecięcy z Barbie Ministyle White TS22 GTP Barbie z Pieskiem

(kod: 21396) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy StylMinistyle Cartoons
259 zł

Produkt niedostępny

kod: 21396

Opis produktu

Fotel dziecięcy z Barbie Ministyle White TS22 GTP Barbie z Pieskiem to model krzesła, który zapewni korzystającym z niego dzieciom komfort oraz odpowiednie podparcie dla kręgosłupa podczas pracy. Z punktu widzenia dziecka liczą się głównie żywe kolory i interesujące wykończenie, dlatego też istotne jest to, aby szukać takiego mebla, które ma szansę się spodobać, pobudzi wyobraźnie i zachęci do korzystania, a przy okazji zadowoli również rodziców swoją wysoką jakością oraz dużą użytecznością.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2018 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Platynowego Partnera

Logo Nowy Styl

Fotel dziecięcy z Barbie Ministyle White TS22 GTP Barbie z Pieskiem posiada licencjonowany wzór Barbie, który z pewnością przypadnie do gustu dziewczynkom. Na miękkim, tapicerowanym oparciu znalazła się tkanina z ciekawym motywem, który jest niezwykle atrakcyjny od strony wizualnej. Zarówno podłokietniki, jak i podstawa krzesła i jego stelaż wykonane są z białego tworzywa sztucznego, które dobrze komponuje się z całością.

Na zdjęciu czarny stelaż - inny niż w ofercie

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Fotel dziecięcy z Barbie Ministyle White TS22 GTP Barbie z Pieskiem wyposażony jest w regulację wysokości oparcia oraz głębokości siedziska. Istnieje również możliwość płynnej regulacji wysokości krzesła dzięki podnośnikowi pneumatycznemu. Model ten posiada również kółka samohamowne, które dostosowane są do powierzchni miękkich i powodują opór podczas przesuwania krzesła bez obciążenia. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych dla dziecka np. krzesło nie zmienia swojego położenia podczas próby gwałtownego siadania na nie.

Fotel dziecięcy z Barbie Ministyle White TS22 GTP Barbie z Pieskiem posiada unijny atest CE, który świadczy o jego najwyższej jakości oraz gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Przeznaczony jest on dla dzieci o maksymalnej wadze do 45 kg.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Cartoons wymiary

  • Wysokość: 79-97,5 cm
  • Średnica: 55 cm
  • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
  • Wysokość siedziska: 41,5-55 cm
  • Wysokość podłokietnika: 14,5 cm
  • Szerokość siedziska: 40,5 cm
  • Głębokość siedziska: 34-37 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ministyle Cartoons

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzeslo ministyle white krzesło ministyle white krzesło ministyle white barbie krzesło ministyle white butterfly krzesło ministyle white kot i mysz ministyle gtp white barbie wróżka ministyle gtp ts22

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×