FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Fotel Elf

(kod: 08498) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
1 568 zł

Produkt niedostępny

kod: 08498
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Fotel biurowy Elf idealnie nadaje się do każdego gabinetu. Posiada wyprofilowane, niezwykle ergonomiczne i wygodne oparcie oraz miękkie, szerokie siedzisko. Fotel Elf został wyposażony w mechanizm Multiblock, dzięki któremu istnieje możliwość zblokowania siedziska i oparcia w 5 różnych pozycjach. Wysokość fotela oraz siła oporu oparcia są regulowane. Fotel gabinetowy Elf posiada stalowe podłokietniki z tapicerowanymi, miękkimi nakładkami. Podstawa fotela wykonana z polerowanego aluminium. Ten elegancki fotel gabinetowy posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Fotel wykonano ze skóry licowej.

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy fotela Elf.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x