Fotel Ergohuman Plus KMD30

(kod: 09762) Grospol
1 829 zł

Produkt niedostępny

kod: 09762

Opis produktu

Ergonomiczny Fotel Ergohuman Plus KMD30 został wyposażony w dynamiczną podporę części lędźwiowej kregosłupa, regulowany zagłówek, profilowane oparcie o regulowanej wysokości, podłokietniki regulowane w kilku płaszczyznach, regulowana głębokość siedziska, synchroniczny mechanizm ruchowy.

Za pomocą innowacyjnego Joysticka mozna regulować wysokość i siedziska, kąt wychylenia oparcia względem siedziska.

Profilowane oparcie wykonano z twałej, odpornej na ścieranie siatki Mesh w kolorze szarym. Natomiast  siedzisko fotela tapicerowane jest trwałą oddychającą tkaniną w tym samy kolorze. Piecioramienną podstawę jezdna wykonano z polerowanego aluminium. W standarcie dostępny jest siłownik pneumatyczny, który  gwarantuję płynną regulacje wysokości siedziska. Oparcie można zablokowac w 4 różnych wysokościach. Zagłówek można nie tylko regulować pod względem wysokości, ale również pod kątem nachylenia.

 
Podłokietniki : fotel wyposażony jest w podłokietnik regulowany w 4 płaszczyznach :

* góra - dół, pozwala na dostosowanie jego wysokości tak aby przedramie ułożone było pod kątem 90 stopni do tułowia, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika to 7 cm.
* odległość nakładki od siedziska, pozwala na dostosowanie rozstawu podłokietników zarówno dla niskich, jak i wysokich użytkowników,
* odległość nakładki od oparcia, pozwala na jej dostosowanie do długości przedramienia użytkownika,
* kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni (skierowanie nakładek do wewnątrz siedziska ułatwia pisanie na klawiaturze, zaś ich skierowanie na zewnątrz ułatwia swobodne wstawanie z krzesła).

Fotel jest objęty 4-letnia gwarancją. Uzyskał również Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Wdrożeń i Badań Przemysłu Meblarskiego. Wyrób spełnia wymogii ergonomiczne oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×