Fotel Ergohuman Plus KMD31

(kod: 09761) Grospol
1 829 zł

Produkt niedostępny

kod: 09761

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą ergonomicznego Fotela Ergohuman Plus KMD31 który został wyposażony w dynamiczną podporę części lędźwiowej kregosłupa, regulowany zagłówek, profilowane oparcie o regulowanej wysokości, podłokietniki regulowane w kilku płaszczyznach, regulowana głębokość siedziska oraz synchroniczny mechanizm ruchowy.

Profilowane oparcie z siatki Mesh w kolorze czarnym jest odporne na ścieralność.Siedzisko fotela tapicerowane jest trwałą oddychającą tkaniną.

W zestawie znajduję się również praktyczny Joystck za pomocą, którego można kontrolować wysokość  i  głębokość siedziska oraz kąt  wychylenia oparcia względem siedziska.


Podłokietniki : fotel wyposażony jest w podłokietnik regulowany w 4 płaszczyznach :

* góra - dół, pozwala na dostosowanie jego wysokości tak aby przedramie ułożone było pod kątem 90 stopni do tułowia, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika to 7 cm.
* odległość nakładki od siedziska, pozwala na dostosowanie rozstawu podłokietników zarówno dla niskich, jak i wysokich użytkowników,
* odległość nakładki od oparcia, pozwala na jej dostosowanie do długości przedramienia użytkownika,
* kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni (skierowanie nakładek do wewnątrz siedziska ułatwia pisanie na klawiaturze, zaś ich skierowanie na zewnątrz ułatwia swobodne wstawanie z krzesła).

Piecioramienna podstawa jezdna została wykonana z polerowanego aluminium. Fotel został wyposażony w pneumatyczny siłownik, który gwarantuję bezpieczną regulację wysokości siedziska.

Zagłówek można regulować pod kątem wysokości i kąta nachylenia.

Fotel objęty jest 4-letnią gwarancją.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli na poziom wyższy niż parter.

Produkty dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×